podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
119Svoboda Marcel2007UNIKOVO team České Petrovice80808080808080808080800560
21Novák Vojtěch200763727272727267727272706504
317Chvojka Filip2007Nilfisk ALTO Pro cycling726767676367676767604474
468Hruban Jan2007Vomit Holice5463606063566347466419
518Moravec Ondřej2007605056585260635858515413
64Šumpík Jirka2009BIKE FREAKS Holice49606056585854395395
750Vejběra Marek2008cyklo pokr4756524850475648404357
843Petiška Matěj2008Jaroměř676054546050345345
910Hendrych Karel2007BIKE FREAKS Holice5041524947485245384343
10 - 1122Sommer Sebastian 2008Královští lvi585658585260342342
10 - 119Synáček Matěj200852425044465454342342
1244Petiška Oliver2009Jaroměř564346454946285285
1316Novák Tadeáš2008CYKLOTRENINK.com4850565456264264
1457Nagy Antonín2008Hradec Kálové4449565249250250
1529Vejvoda Vojtěch Vendelín20085449504544242242
1676Hendrich Daniel Maximus2008Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM637263198198
1756Stejskal Pavel2008IVT Náchod586347168168
1879Palouš Maxmilián2009LMS BIKE Hořice494652147147
1983Raim Ladislav20095850108108
2073Vízner Antonín2007HK676767
2147Ježek Matěj2007636363
2287Malý Michal2007606060
23 - 2448Beneš Marek2008Kvasiny545454
23 - 2470Sedláček Jakub2008545454
2551Hemerka Štěpán2007Hradec Králové525252
26 - 2726Jakubec Milan2009Hlavňov SKI484848
26 - 2786Roušar Bohumil2009Chrudim484848
2821Erunst Vojtěch2007Hradec Kálové464646
2960Malíř Honzík2008CK Hradec Králové454545
3084Tomášek František2009434343
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
145Krátká Zuzka2008BIKE FREAKS Holice80808072806380806380758560
232Kaplanová Karolína2007Sruby72727280728072728072744528
313Lhotáková Adéla2007KoudelkaBike67676767676767469469
439Hanyková Adélka2008Koselec n. Orlicí63605063636060607267618448
534Matoušková Markéta200867636360725860443443
65Hojková Karla2008Staré Holice58586060506763636063602436
736Pražáková Adéla20075454565854525652436384
811Nádvorníková Daniela2007HSK Cycling team56525456545454380380
941Balcarová Nela2007HK605252585856336336
1024Šťastná Barbora2007Rock Machine-Cyklomax52565856222222
1180Paloušová Sophie2009LMS BIKE Hořice585258168168
1225Šťastná Kamila2009Rock Machine-Cyklomax504950149149
1366Kučerová Karolína2009Dobrá Voda49509999
1427Jakubcová Ella2009Hlavňov SKI585858
1585Kovaříková Viktorie2008Holice565656
1664Dvořáková Aneta2009Rychnov n. Kněžnou505050
1755Zimová Kateřina2009Sokol HK494949
18 - 1946Kučerová Eliška2007Dobrá Voda484848
18 - 1962Davidová Veronika2009Hradec Králové484848
2063Kalová Adéla2007Hradec Kálové474747
2182Sýkorová Julie2009HK000
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
112Hendrych Vojta2006BIKE FREAKS Holice807280808080808080712560
23Šumpík Pavel 2006BIKE FREAKS Holice807267726372676772632502
36Hojka František2005BIKE FREAKS Holice67807267727267497497
437Munzar Jan 2006CK Carla-Kupkolo.cz7258606760636363506448
515Veselka Jonáš2005HSK Cycling team67605863587260438438
642Petiška Daniel2005Jaroměř63565456565858401401
78Synáček Vojtěch200658525254526758393393
865Kokrda Adam200550605250565660384384
933Matoušek Ondřej200660565860234234
1074Vích Matěj2006635454171171
1172Houžvička Filip2005HK605454168168
1267Horák Ondra2005Bělečko6367130130
1352Víšek Michal2006Cykloklub Bendl6363126126
1438Marek Josef20065656112112
1575Coufal Adam 20054952101101
1653Háp Matěj2005OK99 HK545454
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
140Kramešová Marie2006AVELI MTB80808080807280552552
249Peterková Eliška2005TJ Spartak Vrchlabí80727280727280528528
369Hrubanová Soňa2005Vomit Holice67805867606360455455
4 - 530Štěpánková Julie2006Nilfisk ALTO Pro cycling7256636354566056480426
4 - 531Štěpánkoá Stella2006Nilfisk ALTO Pro cycling6063606760585858484426
62Brhelová Viktorie2005HSK Cycling team676772566354379379
777Doležalová Markéta2005Holice6706772206206
878Paloušová Laura2006LMS BIKE Hořice636363189189
9 - 1081Ryndová Anna2005Hradec rálové7267139139
9 - 1058Ducháčová Ema2006BKL Machov7267139139
1159Jišková Anna2005Hradec Králové676767
1261Petrláková Lucie2005Fantazie bike team636363
1354Zimová Sabina2006Sokol HK585858
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1172Hák Jakub2004CK Carla-Kupkolo.cz545667727263808080624514
2168Svoboda Marian2003UNIKOVO team České Petrovice60636067676772727272672489
3173Míl Marek2002APACHE LOKO TRUTNOV808080808080480480
4165Müller Mirek 2004KAH sport Vrchlabí6760636050636367493443
5163Lhoták Václav2004KoudelkaBike54566060676763427427
6169Vrabec Jiří2002HSQ TEAM5250586363586067471421
7151Neugebauer Tomáš2004BIKE FREAKS Holice5649545856605863454405
8193Sháněl Vojtěch2003V6 BIKE FREAKS Holice52545260525656382382
9187Kokrda Vojtěch20044650585250505454414368
10154Mrňávek Martin2003Hradec Králové504856545458320320
11176Hruška Filip2002Nilfisk ALTO Pro cycling72728072296296
12179Chaloupský Jakub2003Nilfisk ALTO Pro cycling6358121121
13178Lorenc Lukáš2003HSK Cycling team5858116116
14170Bielčik Petr2003HSQ TEAM48479595
15194Půlpán Matěj2003www.scottmtb.cz727272
16191Maryška Jan2002STALAK DeVOSS RK676767
17206Malý Jiří2003606060
18203Adami Tomáš2003565656
19171Stuchlík Jan2003STALAK DeVOSS RK525252
20 - 21205Novák Lukáš2004Pardubice494949
20 - 21184Jahelka Vít2004Jaroměř494949
22204Lang Karel2004Amateři Most484848
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1157Papoušková Martina2002BIKE FREAKS HOLICE807280808080728072696552
2152Hojková Štěpánka2003BIKE FREAKS Holice7280727272807280600528
3180Štěpánková Lydie2003Nilfisk ALTO Pro cycling8067676767676767549482
4162Hendrychová Lucka2003BIKE FREAKS HOLICE636363676372636363580454
5181Šedová Tereza2003Cyklo Klub Bendl72606060636060435435
6185Peterková Lucie20025858586058676060479421
7159Maršálková Markéta2004HSK Cycling team635656586358354354
8202Hendrichová Pavla2003Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM5658114114
9161Špičková Adéla2003BIKE3000 JUNIOR TEAM676767
10183Marková Barbora2004606060
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1190Dolejší Adam2000Cykloklub Bendl7263808080727272591528
2166Hník Jakub2001KAH sport Vrchlabí808080808080480480
3150Jaroš Václav2000cyklo pokr67677263726760675867660479
4155Hetfleiš Petr2001KAH sport Vrchlabí7263676763676363525462
5200Kolakovský Robin2000Nilfisk ALTO Pro cycling676063606772389389
6201Adami Maxim20017280152152
7195Suchomel Otto2000SK OMT Pardubice6063123123
8196Pechanec Ondřej2001Cyklo Klub Bendl5860118118
9174Čáp Jonáš 2001Cykloklub Bendl Vysoké Mýto5858116116
10197Šturm Filip2000APACHE LOKO TRUTNOV727272
11198Pecza Ondřej2000Cyklo Club Bendl V. Mýto606060
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1153Štefanová Kateřina2001BIKE FREAKS Holice8063808080638080606543
2160Kašparová Natálie2000BIKE FREAKS Holice725672727272808072648520
3177Plchová Pavlína2001Cykloklub Bendl Vysoké Mýto675867676760727267597479
4182Jabůrková Anna2001HSK Cycling team635263635667364364
5167Skalická Veronika2001545867179179
6188Eliášová Edita2000Cykoklub Bendl8080160160
7186Víšková Nikola2001Cykloclub Bendl6767134134
8189Šefcová Kateřina2000APACHE LOKO TRUTNOV727272
9192Bartůňková Andrea2001Remerx-Merida Team Kolín606060
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1314Rybín Daniel1998Team Dukla Praha67677267808072505505
2304Papoušek Jan1997BIKE FREAKS HOLICE636363636772677280610484
3309Penjak Adam1997CS Specialized HK60605880080726763540482
4307Petiška Ondra1997Jaroměř5856606772636367506450
5303Šplíchal Jan1998HSK Cycling team56525660606067606058589425
6306Mrkos Robert1997Rock Machine Cyklomax545054586358636360523419
7313Šubrt Jaroslav1999TC Dobruška5048505258505858424376
8305Vrátný Lukáš19985249545452261261
9315Kosina Jakub1996Carla Kupkolo D.K. n L.808080240240
10317Ševců Tomáš1997Apache bike team Úpice727280224224
11324Čada Jakub1999STALAK-DeVOSS Rychnov n. Kn.525658166166
12300Víšek Jaroslav1997Cykloklub Bendl6772139139
13311Čáp Jan 1999Cykloklub Bendl Vysoké Mýto5460114114
14319Roček Miroslav1999CYKLO PROFI4956105105
15321Bergman Michal1996Apache bike team Úpice808080
16301Šubr Martin 1997CK Carla-Kupkolo.cz727272
17322Soldán Martin1996NOVATOP-LAPIERRE585858
18 - 19327Pek Daniel1998565656
18 - 19326Kulhánek Martin1997superior Brentjens team565656
20 - 21323Toman Jan1997Carla.kupkolo.cz545454
20 - 21329Dolejší Adam1999Cyklo Bendl545454
22310Vlcek Michal1996Zamberk494949
23316Smrček Martin1996TRI Club Dobruška484848
24320Štolfa Štěpán1998GAINT PITRS BIKES474747
25325Svoboda Michal1999000
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1308Hendrychová Pavla1998BIKE FREAKS Holice8080808080808080640560
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1411Wernerová Zuzana1988HSK Cycling team80728072808080544544
2405Splítková Radka1983CS Specialized HK72808072677272515515
3406Jahelková Renata1987Nilfisk ALTO Pro cycling636772546363382382
4415Hrušová Dáša1980586756606767375375
5413Medková Michaela1992Hradecký spining klub5867726772336336
6400Tesařová Simona1983060635858239239
7410Antropiusová Daniela1982zeero636763193193
8421Vytlačilová Petra1992606760187187
9408Hrušková Monika1981Nilfisk ALTO Pro cycling8080160160
10422Chaloupská Pavlína1970Rubena Ghost MTBO HK8072152152
11417Juzová Andrea1995Nilfisk ALTO Pro cycling5663119119
12407Kaňová Kateřina19895460114114
13409Bergerová Karolína1992Carla.kupkolo.cz676767
14418Kopecká Jana1979HARTMAN CZ636363
15 - 16402Svatoňová Linda1984CS Specialized HK606060
15 - 16419Vogelová Dagmar1991Cyklo Klub Bendl606060
17414Tučková Monika1993NOVATOP - GHOST565656
18416Malířová Věra1977CK HK545454
19412Vokounová Lenka1980HK525252
20420Hendrichová Jitka1978Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM000
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1513Splítek Martin1988CS Specialized HK80808080808080560560
2523Pilnáček Petr1982HSK Cycling team60725672727272476476
3516Brendl Tomáš 1986CykloBar Team5467676763676372520466
4526Šťastný Roman1979Rock Machine-Cyklomax6763637267586067517459
5503Cimburek Michal1994HSK Cycling team525258674163566780536443
6500Vosátka Tomáš1982RockMachine - Cyklomax4658545258545063435389
7518Vaněk Vladimír1983VaněkDesign.com494963495656475456479383
8511Ptáček Ondřej1976sobotkasport.cz566060726060368368
9556Schejbal Josef1978CYKLO PROFI384756364546465052416342
10520Dubrovský Lukáš1984Hradec Králové434540583341404949398325
11541Drtina Michal1982CykloBar Team41445243444748319319
12532Holeček Michal1986Labe Tri Club HK39333645394647285285
13525Tříska Lukáš 1977BAKAKO - Nová Paka5058585860284284
14576Kučera Tomš1977ATOMBIKE TREK FORBIKES team5244504558249249
15555Fišar Petr198425344830353343248248
16546Novosad David1975Nilfisk ALTO4454485248246246
17524Vaníček Vojtěch1985BAKAKO Nová Paka04649425254243243
18542Žídek Aleš1990383537503941240240
19586Hloušek Martin1982HO ŠTIKA6043474243235235
20583Uhlíř Miroslav1990CYKLO PROFI49384444480223223
21505Mikšík Michal1987IDIADA CZ3022294221027223435262219
22530Nagy Petr1978CS Specialized HK47635252214214
23 - 24560Čáp Lukáš1984HSK Cycling team806067207207
23 - 24521Plocek Jakub1984www.gon.cz342933353244207207
25514Mareček Jan1981CS Specialized HK4246374041206206
26502Jirouš David1981KADADO32263125282036198198
27 - 28579Vojta Martin1978VOJTI322632333638197197
27 - 28504Brandejs Honza1982T-MOBILE MTB TEAM29047383944197197
29517Bělovský Marek1983BIKESTOCK - SingleBe bikes28415403630189189
30506Miller Pavel1981IDIADA CZ20264019282924186186
31573Červený Petr1979CYKLO TONY44464550185185
32571Čáslavský Jan1988FHCT3739283641181181
33572Komberec Aleš1979Hradecký Spinning klub43405046179179
34533Pišl David1976Fantazie bike team5454560164164
35553Poláček Vladimír1975Jarměř FORTESYSTEM2827334327158158
36534Čejka Jakub1985NOVATOP-LAPIERRE450373738157157
37564Malíř Jan1980CK Hradec Králové36383445153153
38584Velík Petr1981HSK Cycling team46312940146146
39567Kutin Tomáš1984AGANG-enduroteam.cz414854143143
40569Dražek Tomáš1975Hradec Králové30443236142142
41545Kolesár Roman1988BAKAKO Nová Paka454847140140
42578Kropáč Jan1985IDIADA CZ2818292537137137
43582Pospíšil Petr1979Branýs nad Orl.7260132132
44 - 45535Karásek Luboš197831352331120120
44 - 45589Dostál David1979HK20302743120120
46591Husák Vašek1977Ghost - RUBENA racink team324240114114
47537Jirásek Pavel1992GIANT Pítrs Bikes4856104104
48 - 49507Šumpík Stanislav1978BIKE FREAKS Holice343435103103
48 - 49603Hochmann Lukáš1991HDF263542103103
50568Fikejz Jiří1990AGANG-enduroteam.cz49509999
51601Dosoudil Jan1981DOSSI2137409898
52 - 53592Koreček Richard1976Nepasice2234419797
52 - 53598Kříž Libor1978WWW.zeero.eu48499797
54 - 55544Gregor David1981DAGR Kratonohy36300238989
54 - 55554Hromádka Milan19852441248989
56588Nádvorník Jiří1978HSK Cycling team39438282
57577Berger Tomáš1987Carla Kupkolo D.K. n L.808080
58508Hejzlar David1989Jablonné nad Orlicí40387878
59 - 60543Štefl David1980JKF Jaroměř353707272
59 - 60549Kaněra Michal1986Ghost - RUBENA racink team727272
61 - 63563Horák Daniel1978Hasiči Dlouhá Ves32387070
61 - 63565Zídka Aleš1990Hradec Králové390317070
61 - 63606Duffek Adam1991Hradec Kálové31397070
64 - 65550Žilák František1981KONA - Cyclingpoint636363
64 - 65510Šinkovský Roman1976HSK Cycling team636363
66551Danačík Tomáš1990GHOST - RUBENA racing team585858
67 - 68522Chutný Martin1991HSK Cycling team5605656
67 - 68585Holovský Jakub1986Hradec Králové39175656
69 - 70587Kopecký Lukáš1978HartmanCZ Kamikaze Team505050
69 - 70566Klapal Martin1987STALAK DeVOSS RK505050
71599Sušír Radek1979ATOM BAIK TREK FORBAIKS TEAM494949
72512Trenda Filip1995Rock Machine-Cyklomax484848
73 - 74562Eliáš Ondřej1975Cyklo Klub Bendl474747
73 - 74596Štrof Kamil1985Parubice474747
75597Balcar Aleš1977TJ Sool Nové Město n. Met.464646
76 - 77607Suchomel Matouš 1979Kupkolo MTB team Pardubice454545
76 - 77610Michalec Petr1988Vysoké Chvojno454545
78575Truhlář Jan1977GIANT Pítrs Bikes434343
79 - 82590Volár Jan1992SK ORT Pardubice424242
79 - 82608Suchomel Lukáš1977DRY BROTHERS424242
79 - 82557Tkadlec Roman1978424242
79 - 82581Smoík Matyáš1993JKF Jaoměř424242
83570Toman Lukáš1991Carla Kupkolo D.K. n L.404040
84609Moravec Michal1980393939
85552Rosenkranz Ondřej1992CPS HK373737
86547Plch David1976353535
87605Vítek Petr1986343434
88519Mrkvička Tomáš1982Týniště nad Orlicí333333
89559Mocek Tomáš1979Pardubice313131
90604Valeš Pavel1976Dvůr Králové nad Labem303030
91548Snášel Pavel1994Hradecký Spinning klub292929
92602Kovařík Libor1981Holice282828
93 - 94594Váňa Dalibor1988272727
93 - 94580Krejčíř Roman1977H.K.272727
95595Trojánek Lukáš1987262626
96558Čejka Bořivoj1980Chrudm232323
97561Lán Jakub1986Hradec Králové212121
98 - 99600Dohnal Lukáš1984000
98 - 99540Chvojka Michal1976000
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1815Veselka Zdeněk1974HSK Cycling team80728080727272727280752536
2823Gebrt Michal1972HK6372676367678072551488
3832Šatný Radek1972CYKLO TONY6367677267676767537474
4802Hájek Tomáš1974IDIADA CZ5660635858606060475419
5820Groul Milan1965Hradec Králové485850565654605656494396
6803Neugebauer Jiří1973Veliny4654565450485863429383
7814Holeček Milan1966JKF Jaroměř50485452545852368368
8819Skalický Michael1968KS Padubice4350494650545650398355
9828Hojka Petr1971BIKE FREAKS Holice454747504547475449431341
10824Leugner Jan1974TJ SOKOL Nové Město n. Metují5460544905650323323
11837Karban Štěpán1971ATOMBIKE TREK FORBIKES team80808080320320
12826Chaloupský David1971OK 99 Hradec Králové6763636358314314
13830Slanina Vít1965BAISSE Hradec Králové524948495849305305
14804Cagwe John1965Vysočtí tryskáči41433941414942296296
15838Lhoták Stanislav1966Holice464842444445269269
16805Mervart Václav1970TC Dobuška56525204646252252
17829Sitta Josef1973zeero52474652480245245
18800Vejběra Jan1966cyklo pokr4949454847238238
19812Kalojíros Tondáno1968bemaniax-tombiker.com60635852233233
20822Vondrouš Pavel1974CYKLO PROFI58586054230230
21840Štěpánek Arnošt1968Wenego.com4444474244221221
22851Luňák Milan1966koloobchod.cz44475052193193
23836Adami Roman196741414243167167
24831Krejcar Jaroslav1967BIKESPORT HK7280152152
25809Hemelík Pavel1967RockMachine - Cyklomax474848143143
26855Černohlávek Petr1966Atelier Petrlenka435046139139
27854Hendrich Daniel1973Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM404345128128
28842Žáček Pavel1967Hradec Králové424143126126
29825Čáp Marek1972Cykloklub Bendl Vysoké Mýto6063123123
30858Bezdíček Petr1974Vysoá4952101101
31843Herzán Jiří1969TJ Sokol Černilov45459090
32811Kašpar Libor1974BIKE FREAKS Holice42438585
33847Malý Ondřej1966Rock Mchine - Cyklomax606060
34816Novák Lukáš1966CYKLOTRENINK.com565656
35845Čada Michal1968Kostelec nad Orlicí464646
36856Háp Pavel1971GHOST RUBENA MTBO HK454545
37 - 38834Karafiát Tomáš1971REDPOINT TEAM444444
37 - 38860Špaček Tomáš1974Holic444444
39852Kubrycht Miloš1967Rock Machine Cyklomax434343
40857Rynd Libor1971Hradec Kálové0424242
41833Boubín Mirek1974HK404040
42853Svoboda Michal1974Pardubice000
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1806Svatoš Vladimír1963AUTOMAX HK8080808080808080640560
2839Lederer Vladimír1962Cyklo-RD Pardubice677267677267728072636502
3827Prudil Jiří1961MOBILSERVIS-AUTOSLUŽBY SVITAVY60606772586363606767637459
4841Bolehovský Vladimír1956STALAK DEVOSS636363630677260451451
5817Stohwasser Richard1955CEPro team5658605458566358463409
6808Jirouš Josef1956CEPro team585458560586356403403
7807Chutný Jaroslav1961Nilfisk ALTO Pro cycling72727280296296
8848Hnízdil Jindřich1964Třebehovice p. O.5652600168168
9849Audrlický Pavel1953Cyklo ZP Hradec Králové505658164164
10818Raim Ladislav1964DeLaR Hradec Kralov6772139139
11850Sklenář Roman1964ATOMBIKE TREK FORBIKES cycling team6763130130
12846Suchomel Otto1962SK OMT Pardubice6060120120
13835Mládek Stanislav1954CYKLOPROFI Holice636363
14801Zdanovec Václav1964Gomango565656
15859Hornych Miroslav1951545454
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11083Kratochvíl Miloš1975SKP Hvězda Pardubice808072808080472472
21011Gonzalez de Castilla Jose Pablo1985IDIADA CZ6363726363726063519459
31016Lán Filip1980OOB TJ Slavia Hradec Králové6767606760676763518458
41085Rozkoš Tomáš1984HK58635880636767456456
51086Lášek Tomáš1986677267727272422422
61012Stohwasser Petr1982Nabla586056585663566060527415
71047Koutský Tomáš 1987HO VÍR485663545454544856487391
81046Mohyla Jiří 1983Hasiči Dolní Benešov47605252504754362362
91036Červinka Mário1995TJ Sokol Hradec Králové5258504650494349397354
101039Houžvička Zbyněk19754952495249484247388346
111043Mrázek Jiří1985Chlumec nad Cidlinou72485660236236
12 - 131025Novák Petr1977HSK Cycling team4649494741232232
12 - 131065Cink Tomáš1987ISCAREX Česká Třebová808072232232
141070Štěrba Michal1984Hradec Králové50544539188188
151110Šanda Miloslav1980SDH Sloupno465056152152
161038Matoušek Josef1979505249151151
171077Musil Lukáš1985Fincentrum a.s.565044150150
181078Frolík Michal1983SW control524647145145
191080Pavlovec Ondřej1984484845141141
201073Heller Tomáš1981Hradec Králové6760127127
211098Závodní Lukáš1979Týniště nad Orlicí5858116116
221120Hedánek Daniel1986Hradec Králové4858106106
231112Imlauf Jaroslav1983Sokol Dvůr Králové n. L.5252104104
241113Boháč Jan1981Hradec Kálové40488888
25 - 261050Jindra Miroslav1991HK808080
25 - 261093Janata Milan1985TJ MARTONSTAV Úpice808080
271069Müller Martin1989OK99 Hradec Králové727272
281014Blanař Roman1990FVZ606060
29 - 301056Ježek Michal1982585858
29 - 301109Rosenkranz Ondřej1992585858
31 - 321099Lán Jakub1986HK565656
31 - 321045Akrman Stanislav1988TK Hlinsko565656
33 - 361049Suchomel Matouš 1979HK545454
33 - 361119Hejna Zdeněk1985Rtyně v Podkrkonoší545454
33 - 361108Bek Petr1982SK Hranice545454
33 - 361066Horák Daniel1978Hasiči Dlouhá Ves545454
371125Sládek Marek1990HK525252
38 - 401104Háze Martin1985Jilemnice505050
38 - 401124Mužík Jan1980Hradec Kálové505050
38 - 401076Dražek Tomáš1975Hradec Králové505050
411126Sulík Lukáš1990494949
42 - 431082Sedláček Jan1978474747
42 - 431091Pago Zdeněk1994474747
44 - 451117Pozler Jiří 1983464646
44 - 451092Maher Nikolas1994464646
46 - 481026Zikl Jiří1989IDIADA CZ454545
46 - 481106Sláma Pavel1982Horní Řeice454545
46 - 481096Vilikus Jakub1991Děčín454545
491048Matys Vladimír 1984Hradec Králové444444
501007Pospíšil Petr1975BIKE FREAKS Holice434343
511013Kovařík Petr1985IDIADA CZ4204242
521107Knajfl Pavel1988Hradec Králové383838
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11035Doucha Jiří1971Hvězda Pardubice728080808080808080712560
21018Raim Ladislav1964DeLaR Hradec Kralové63677272807272498498
31000Vejběra Jan1966cyklo pokr6767727263677267547484
41028Moravec Jiří197260636763676372455455
51058Veselý František1970586360606063605460538426
61008Nádhera Petr19675654605658525656448396
71017Losman Miroslav1951505856545658332332
81088Hájek Karel1974GREX KOMA5254485254260260
91100Hladík Vladimír1968HK586763188188
101034Lisý Pavel1966FRC Hradec Kralové586363184184
111087Mlateček Jiří1967Třebehovice p. Orebem586054172172
121084Chaloupský David1971OK 996767134134
131116Holeček Petr1959Labe Tri klub HK5858116116
141060Svoboda David1970Dynamo Moskva5658114114
151044Kincl Marek1974TJ MARATONSTAV Úpice808080
161072Štolfa Martin1974Spartak Police n. Metují727272
17 - 181068Haňavec Martin1971Nutrilite606060
17 - 181122Froš Štěpán1973OK Lokomotiva Pardubice606060
19 - 201103Novák Lukáš1966HK565656
19 - 201079Pokrupa Martin1973Červený Hrádek565656
211067Klepl Filip1966Klespol Praha525252
221102Lang Karel1972Amatér Most505050
231105Hruša Zdeněk1946Jirčany494949
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11040Kozáková Denisa1979Hvězda Pardubice80808080808080560560
21001Vejběrová Eva1976cyklo pokr676372677267806767622492
31021Schwaningerová Petra1982ROCKMACHINE CYKLOMAX63606763636372586363635454
41032Houžvičková Kateřina197960566360606056415415
51071Sýkorová Šárka1976HK72726772283283
61101Doležalová Veronika1987Slavia Hadec Králové606772199199
71111Janíčková Adriána1991BK Lysá p.M. Slovensko7272144144
81002Lánová Michaela19867267139139
91042Vodvárková Jana1984Báječné ženy v běhu5854112112
10 - 111123Zuzanková Tereza1986AC TEPO Kladno808080
10 - 111121Šimková Johanka1993FORTEX SKI Moravsky Beroun808080
121097Melechová Dominika1992Počátky676767
131115Hepnerová Martina1981OK Slavia Hradec Králové636363
14 - 151074Nejedlová Iveta1975606060
14 - 151118Zezulková Pavla1983Hr. Králové606060
16 - 181062Stárková Petra1983Sokol Stěžery585858
16 - 181081Smotlachová Petra1982585858
16 - 181089Chalupová Nikola 1995585858
19 - 201095Hlaváčová Daniela1995Kolín565656
19 - 201029Buriánková Šárka1980565656
21 - 231059Nováková Radka1977HK545454
21 - 231030Hlaváčková Jana1987545454
21 - 231114Čížová Andrea1982Hradec Králové545454
24 - 251064Halfarová Lucie1990Hlučín525252
24 - 251094Kudělová Eliška1989Choteč525252
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11041Vodvárková Eliška1955Báječné ženy v běhu7272727280727280592520
21063Kokrdová Věra1964678080676772676772639505
31055Lhotáková Veronika1972KoudelkaBike5872726363676363521463
4 - 51010Hellerová Hana196163676360606067440440
4 - 51037Dohnalová Jitka1968Báječné ženy v běhu6760676060635863498440
61009Nádherová Hana1968605663585858565860527415
71033Michlová Martina19716360605658297297
81054Jonášová Zdeňka1964HradecKálové808080240240
91019Janouchová Jana1963Bájčné ženy v běhu8080160160
101061Fadlová Linda1972HK808080