podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
14Zejfart Jakub2013Dolní Kalná8080808080400400
256Sitta Bruno2013aliveonthemoon.com7267727272355355
316Ptáček Patrik20136772546063316316
45Seifert Lukáš 20136363633858285285
56Novák Štěpán2013Bike Freak Holice5654505252264264
660Krenželok Samuel20135452524949256256
718Zajačik Josef2015Horní Jelení5250404846236236
88Nedvídek David2013Nedviďata60565856230230
965Havel David20134543424344217217
1014Andrejsek Marek2014ALKON interier5049353636206206
1188Ryšavý Jonáš2013Val676367197197
1237Vondrouš Adam2015CYKLO PROFI GOLD FREN4442333739195195
1331Kučera Sebastian20154641313535188188
1478Sokol Nicolas Dominik2013Cyklo Bendl Vysoké Mýto606760187187
1538Vaněk David201347454250184184
161Pilnáček Matyáš2014HSK Cycling team48483842176176
1747Gembal Robin2013GHOST junior team605658174174
1813Vaniš Patrik2015Sezemice49463640171171
1995Genik Oliver2013Hradec Králové495456159159
2093Hubáček Samuel2014Hradec Králové445054148148
2182Frolík Filip2013474645138138
22 - 2339Vik Oliver201440283233133133
22 - 2349Dolník Vít2014Cyklo Bendl Vysoké Mýto583837133133
2485Maivald Sebastian2014Svitavy434443130130
2590Komárek Vojtěch2014Borohrádek464537128128
2670Potůček Jáchym2014454038123123
2792Dejmek Miloš2014393941119119
2853Dostál Samuel 2014DosMrk team434429116116
2972Řehák Michal20135848106106
3054Dostál Štěpán2015DosMrk team403925104104
3184Kuba Kryštof201341488989
3223Sodomka Vojtěch201447348181
3352Zvěřina Radim201542327474
3483Stoklasa Sam2015Holice27336060
35 - 36103Havlík Denis2013474747
35 - 36102Burda Štěpán2014Hradec Králové474747
37 - 3896Filipi Tobias2015SK Donocykl414141
37 - 3825Pavlovec Marek2015414141
39 - 40105Markovič Lukáš2015HK -Vyking.cz343434
39 - 4098Fidranský Jakub2014Hradec Králové343434
4191Hovorka Štěpán2014Holohlavy303030
4294Hrachovina Matyáš2013Hradec Králové262626
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
130Famfulíková Elena2013BAKAKO Nová Paka8080808080400400
234Dúcká Edita20136763727272346346
362Krušinová Anděla2013Bike Hořice6372636767332332
432Hanušová Kristýna 2014GHOST junior team4750566063276276
544Dreslerová Stelča 2014Cyklistika Střezetice72676763269269
610Kohoutová Tereza20144946505052247247
746Jiranová Veronika2014XHK4848475250245245
833Králová Eliška201360606056236236
927Moravcová Adéla2014GHOST junior team58585460230230
1035Palgutová Zita2014INDIGO cycling team54525858222222
1166Chvojková Alžběta2013GHOST junior team50544854206206
1242Šimonová Nikola2013Dvůr Kálové565456166166
1374Dubrovská Terezka2015Hradec Králové 494949147147
1476Suchomelová Linda20145652108108
1563Gebas Alexandra2015Hradec Králové46479393
16100Víchová Elen2013HK - Sokol585858
1768Lodrová Amalie2015TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav525252
1899Kábrtová Viktorie2014Mamka484848
1975Mergancová Elinka2014HSK Cycling team454545
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
126Benda Stanislav2012Express Tufo Team Kolín7280728080384384
259Trvalec Jakub2012Hořické Kolonožky5860585463293293
311Kopecký Jan2011PRESTIGE CYCLING TEAM63728072287287
441Špráchal Samuel2011Poběžovice u Holic67636767264264
5 - 658Trvalec David2012Hořické Kolonožky5046495054249249
5 - 640Mayer Antonín20124641505260249249
79Nedvídek Filip2011Nedviďata60676060247247
857Dresler Matyáš2012BIKE TEAM Střezetice4949464950243243
921Macháček Jakub2012MTBO Racing team Hradec Králové4147484748231231
102Pilnáček Dominik2011HSK Cycling team4444454647226226
1112Vaniš Dominik2012Sezemice48505249199199
1287Karajanis Nikos2011Na poslední chvíli636367193193
1319Husák Matyáš2012MTBO Racing team Hradec Králové45454748185185
1486Maivald Matyáš2011Svitavy545672182182
1573Lamich Štěpán2012N. Bydžov585658172172
1648Roček Matyáš2012545656166166
1722Zápotocký Jaromír 2011Jaroslav Kulhavý cycling team474852147147
1843Meier Tomáš2011434344130130
197Janáček Tomáš2011MRX Team5654110110
2055Sitta Hugo2011aliveonthemoo.com5252104104
2167Lodr Oliver2012TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav808080
22106Letošník Ondřej2011HSK Cycling team585858
23104Škoda Matěj2012Sobětuchy464646
2497Vrabek Matěj2012Hořice454545
2579Roll Martin2011434343
26 - 2771Polák Tomáš2012424242
26 - 2750Dolník Jan2012Cyklo Bendl Vysoké Mýto424242
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
120Macháčková Lucie2011MTBO Racing team Hradec Králové8072808080392392
236Vondoušová Karolína2011CYKLO PROFI GOLD FREN7280727272368368
317Zajačiková Lucie2012BIKE FREAKS Holice6767676767335335
415Lokvencová Anežka2011Cyklo Bendl Vysoké Mýto6363636360312312
53Tuzarová Valentina2012GHOST junior team5858505663285285
661Krejčíková Veronika20125656545258276276
745Dreslerová Emča2012Cyklistika Střezetice60606060240240
869Nováková Alisa2012Sokol Kunvald545850162162
977Suchomelová Nela2012525249153153
1089Ryšavá Zuzana2011Val5654110110
1151Zvěřinová Nina20125249101101
12101Víchová Amelie2011HK - Sokol585858
1364Kopsová Šárka2011Cyklo Bendl Vysoké Mýto545454
1424Pavlovcová Barbora2012505050
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1184Papoušek Adam2008Bike Team Nové Město na Moravě8072808080392392
2159Rous Martin2009MTB Unikovo team7267727272355355
3170Dúcký Ondřej 20105658585854284284
4163Macháček Tomáš2008MTBO Racing team Hradec Králové5250606056278278
5187Malíř Hóna2008GHOST junior team60676363253253
6162Vejběra Marek2008Night RUN team58566367244244
7194Tsubera Míša20104846495049242242
8169Král Václav200950495656211211
9180Koreček Jakub2010Nepasický cyklo tým49475052198198
10176Stodola Vojtěch2010Cyklo Club Bendl V. Mýto545454162162
11198Vtišer Max2009Roudnička485254154154
12179Douděra Petr2009Jaroslav Kulhavý cycling team6780147147
13164Panuš Jakub2009BIKE FREAKS Holice6363126126
14206Michal Šretr2008S-Sport Hronov676767
15 - 16207Filip Tadeáš2008Hradec Králové606060
15 - 16192Kopsa Ondřej2008Cyklo Bendl Vysoké Mýto606060
17204Jon Sebastián2009MTB SPARTAK VRCHLABÍ585858
18 - 19197Beneš Matyáš2009CK MTB Maraton Hlinsko525252
18 - 19211Kulveit Šimon2010Carla,kupkolo.cz525252
20210Holan Matěj2009Carla,kupkolo.cz505050
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1154Krátká Zuzka2008BIKE FREAKS Holice8080808080400400
2174Bohánská Vanesa2010ROHOZEC AMULET TEAM 7272727272360360
3168Famfulíková Barbora2010BAKAKO Nová Paka6763676767331331
4158Mitvalská Bára2009UNIKOVO MTB TEAM6367636363319319
5161Zajačiková Eliška 2010BIKE FREAKS Holice5658606054288288
6151Ryndová Maruška2009HSK Cycling team5856585856286286
7188Trvalcová Valentina2009Hořické Kolonožky5454565652272272
8185Ročková Denisa201052525450208208
9182Blažková Jolana2010Nasavrky Bikers606060180180
10196Nováková Denisa2010Sokol Kunvald505052152152
11199Ryšavá Aneta2008Val5450104104
12202Jarešová Ema20105249101101
13183Šimonová Veronika2009Dvůr Kálové50489898
14208Holanová Anežka2009Carla,kupkolo.cz585858
15209Vlčková Kateřna2009494949
16203Vrablová Viktorie2010Hořice484848
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1167Nechuta Marek2007BIKE FREAKS HOLICE7272808067371371
2157Svoboda Marcel2007UNIKOVO MTB TEAM5458676758304304
3155Chvojka Filip2007GHOST junior team5254636354286286
4189Maršálek Adam2006GHOST junior team56567272256256
5175Šumpík Pavel2006Jaroslav Kulhavý cycling team808080240240
6160Hendrich Daniel Maximus2007BIKE FREAKS Holice50526052214214
7181Blažek Aleš2007Jaroslav Kulhavý cycling team606772199199
8191Elčkner Nick2007Kulhavy Team 676363193193
9190Kapoun Prokop2007Kulhavy Team 636060183183
10156Moravec Ondřej2007GHOST junior team48509898
11 - 12195Ticháček Petr2006Apache Loko Tutnov585858
11 - 12200Beneda Vojtěch2007Hradec Králové585858
13212Ulvr Adam2007Carla,kupkolo.cz565656
14177Ulrich Jan2006Rock Mahine494949
15193Dušánek Vojtěch2006Vysoká nad Labem474747
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1171Kočová Barbora2007INT CZ5863806772340340
2150Natali Tuzarová2007GHOST junior team6060727267331331
3178Douděrová Kateřina2006Jaroslav Kulhavý cycling team8080160160
4186Lhotáková Adéla2007BIKE FREAKS Holice7272144144
5172Nováková Daniela2007AŠ Mladá Boleslav6380143143
6165Panušová Anna2006BIKE FREAKS Holice6767134134
7205Šretrová Lucie2006S-Sport Hronov808080
8153Nádvorníková Daniela2006HSK Cycling team636363
9201Kučerová Eliška2007MONDRAKER Racing Team000
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1309Morávek Roman2002SK Špindl6063807280355355
2308Svoboda Marian2003UNIKOVO MTB TEAM5667726372330330
3312Makovský Matyáš2003starwars5260636767309309
4316Hák Jakub 2004MAPEI MERIDA Kaňkovský0726780219219
5327Skalický Jakub2004MTB SPARTAK VRCHLABÍ485863169169
6302Meier Lukáš2004GHOST Team545460168168
7330Hájek Martin2003Bowling Pec525856166166
8321Lukeš Jan2004Carla.kupkolo.cz7280152152
9323Horáček Čestmír2003Cyklo Bendl Vysoké Mýto6358121121
10 - 11305Hojka František2005Jaroslav Kulhavý cycling team6747114114
10 - 11313Lhoták Václav2004BIKE FREAKS Holice5856114114
12329Kusý Jan2005Cyklo Bendl5458112112
13324Brož Štěpán200447060107107
14311Černík Adam2004MTBO Racing team Hradec Králové5056106106
15317Rieger Marek2005Kovo Praha48499797
16314Stodola Matěj2005Cyklo Club Bendl V. Mýto46469292
17319Styblík Adam2002Jaroslav Kulhavý cycling team808080
18331Bajer Jan2005BAKAKO Nová Paka606060
19326Krupka Štěpán2003Carla,kupkolo.cz525252
20325Janoušek Tomáš2005Cyklo Bendl505050
21322Csizmadia Lukáš2004 Jaroslav Kulhavý cycling team494949
22 - 23320Semerák Radim2005SK Pod Dubem 000
22 - 23328Pařez Tomáš2004Expres Tufo Team Kolín000
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1303Hendrychová Lucie2003BIKE FREAKS HOLICE7272808072376376
2300Ryndová Anna2005HSK Cycling team5856676360304304
3310Nechutová Vendula2005BIKE FREAKS Holice5660636063302302
4304Peterková Eliška2005MTB SPARTAK VRCHLABÍ60637267262262
5318Nováková Karla2005 Jaroslav Kulhavý cycling team808080240240
6315Doležalová Markéta2005Jaroslav Kulhavý cycling team676767201201
7301Maršálková Markéta2004HSK Cycling team545858170170
8307Kudláčková Anna2004GHOST Team63720135135
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1400Šípková Michaela 1992Rock Machine Cyklomax6367676772336336
2407Jůzová Kateřina1991800728080312312
3404Bergerová Karolina1992Carla.kupkolo.cz72728072296296
4401Chmelařová Natálie 1994GHOST Team56606358237237
5406Panušová Petra1975BIKE FREAKS Holice52585663229229
6402Maťhová Andrea 1997GHOST Team676367197197
7412Dubrovská Veronika1987546063177177
8405Kubanová Kateřina1984MONDRAKER Racing Team6060120120
9411Zvěřinová Martina19835858116116
10 - 11416Kudláčková Pavla1980GHOST Team5458112112
10 - 11410Lhotáková Veronika1972BIKE FREAKS HOLICE5656112112
12409Hendrychová Vladimíra1976BIKE FREAKS HOLICE5056106106
13413Tichovská Martina1986USK Praha808080
14417Ročková Romana1970BIKE FREAKS HOLICE606060
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1500Šťastný Roman 1981Rock Machine Cyklomax6380808080383383
2502Splítek Martin1988HSK Cycling team6056585672302302
3545Brendl Tomáš1986STS Chvojkovice-Brod5854565467289289
4509Vaníček Vojtěch1985BAKAKO Nová Paka4549474860249249
5542Malíř Jan1980GHOST Team4446484658242242
6552Schejbal Josef1981Cyklo Bendl54606063237237
7528Vaněk Vladimír1983HSK Cycling team4243424456227227
8501Coufal Tomáš2001CS Specialized HK8007272224224
9556Odehnal Jan1993VELOC HK4345434247220220
10520Ptáček Ondřej1981sobotkasport.cz52505063215215
11527Richter Zbyněk1991GHOST Team4042413850211211
12543Čáp Lukáš1984HSK Cycling team726767206206
13546Chutný Martin1991HSK Cycling team50504054194194
14525Vítek Petr1986Hradecý spinning klub47484949193193
15505Hromádko Jakub1988BAKAKO Nová Paka3435393443185185
16521Fišar Petr1984Hradecký Spinning klub3733353544184184
17512Kuban Michal1985MONDRAKER Racing Team48444643181181
18549Kolda Pavel1990BAKAKO Nová Paka3329362842168168
19541Komberec Aleš1979Hradecký Spinning klub2330332945160160
20503Chmelař Lukáš1991MTBO Racing team Hradec Králové0525252156156
21510Vik Pavel19812426292539143143
22534Dresler Lukáš1982Cyklistika Střezetice36343730137137
23572Petrnoušek Dominik1999CYKLO PROFI GOLD FREN4704049136136
24 - 25555Vostrovský Lukáš1994Velocentum Hradec Králové29323140132132
24 - 25508Kolesár Roman1988BAKAKO Nová Paka4639470132132
26537Nagy Petr1981STRATOS AUTO - VELOCENTRUM4141450127127
27562Horak Dominik2001RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM6363126126
28523Ševců Tomáš1997Amenity Extrem Sport team5667123123
29522Horálek Jiří19862120232137122122
30 - 31530Vtípil Radek1983GHOST Team35282823114114
30 - 31504Šípek Michal 1992Rock Machine Cyklomax2021181738114114
32580Štolfa Štěpán1998Pítrs Bikes5458112112
33526Kotiza Tomáš1991IDIADA CZ323641109109
34511Dubrovský Lukáš 198426223026104104
35513Buršík David19961815211434102102
36532Mareček Jan1981VELOCENTRUM - STRATOS AUTO3034248888
37 - 38507Mikšík Michal1987IDIADA CZ141622358787
37 - 38585Martin Jiří199041468787
39579Kučera Tomáš1981MONDRAKER Racing Team44378181
40574Dejmek Tomáš1986Hradec Králové141915328080
41569Kaněra Michal1986GHOST Team727272
42554Slavíček Ondřej1991Pardubice SUP38337171
43550Frencl Martin1990Pítrs Bikes31376868
44540Novák Michal1991Velocentrum Voleský676767
45539Zvěřina Petr198227386565
46578Spilka Kryštof1982TJ Sokol Maxičky1318336464
47558Vosátka Tomáš1982RockMachine - Cyklomax Team1925196363
48 - 49536Chlebek Jakub198211129306262
48 - 49583Stoklasa Mirek1983Holice26366262
50586Morávek Zdeněk1996SUPERIOR RIDERS606060
51 - 52564Pospíšil Petr1981RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM585858
51 - 52577Pařízek Vlastimil1989VELOcoach.cz31275858
53557Pilát Tomáš198925325757
54582Janáček Tomáš19881612285656
55 - 56589Kanta Martin1997Decathlon cycling team525252
55 - 56538Svoboda Tomáš199725275252
57 - 58544Volár Jan1992Etriatlon team494949
57 - 58529Kostkan Vojtěch 1991027224949
59 - 60565Škaloud Jakub1989FHCT24244848
59 - 60590Kolakovský Robin2000484848
61 - 62515Kutmon Miroslav19831517134545
61 - 62588Drejsl Luboš1986MONDRAKER Racing Team454545
63 - 64584Kučera Jakub199111314242
63 - 64576Roll Martin198415274242
65566Šubr Martin1997Kola Šír Bělohrad404040
66 - 67553Hloušek Martin1982HO ŠTIKA393939
66 - 67587Petiška Ondřej1997Cycology393939
68573Štrof Kamil1985Rock Machine Cyklomax383838
69 - 70581Plachta Pavel1982KTM20163636
69 - 70593Michal Martin1982Hradec Králové363636
71591Fikar Martin1983BAKAKO Nová Paka323232
72506Jakubec Milan1981Pítrs Bikes313131
73551Chocholouš Jiří1990Dolní Ředice17133030
74592Červinka Filip1986Hradec Kálové292929
75514Buršík Michal1990282828
76575Kulda Adam199714102424
77571Kovařk Dalibor1981CYKLO PROFI GOLD FREN232323
78535Šváb Jan1991Greyhound Racing Team222222
79531Macháček Jiří1981MTBO Racing team Hradec Králové202020
80548Mynář Martin1988DEX191919
81570Štípek Michal1993MŠ - cycling181818
82519Holovský Jakub1986Sokol Žamberk171717
83517Machek Luboš1993161616
84547Turek Zdeněk1981DEX131313
85533Hynčík Tomáš1994Greyhound Racing Team121212
86560Borůvka Ondřej2000111111
87 - 88568Stresček Jan1986Klasický kreténi101010
87 - 88524Szwejdar Lukáš 1990101010
89567Kasík Miroslav1987Klasický kreténi999
90563Skrbek Daniel2000888
91559Bařtipán Robin1989000
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1808Moravec Michal1980GHOST Team7267807280371371
2800Veselka Zdeněk1974HSK Cycling team6372676772341341
3817Truhlář Jan1977HSK Cycling team6763636067320320
4807Kopecký Lukáš1978PRESTIGE CYCLING TEAM80807280312312
5820Vondrouš Pavel1974CYKLO PROFI GOLD FREN5856585663291291
6806Hájek Tomáš1974IDIADA CZ5443505058255255
7802Fišer Jaroslav1972Active estate s.r.o. 4749484452240240
8835Brand Tomáš1976PCK Louda56606063239239
9818Kočí Ladislav1972INT CZ4946474747236236
10 - 11834Semerák Roman1975SK Pod Dubem 4450464549234234
10 - 11819Palguta Roman1977INDIGO cycling team60585660234234
12815Hájek Jiří1973Bowling Pec4545444344221221
13832Sitta Josef1973aliveonthemoon.com4637413943206206
14805Krátký Martin19773739434139199199
15803Plodek Štěpán1977ENVICONS3936404041196196
16822Makovský David1974starwars3233343537171171
17 - 18823Filip Lukáš1976HK43423942166166
17 - 18847Suchomel Matouš 1979545458166166
19831Kárník Jan1978Fanaticus41384242163163
20853Karajanis Petr1976Na poslední chvíli525254158158
21811Husák Vašek1977MTBO Racing team Hradec Králové52520490153153
22804Dudek Michal1973GHOST Team340363738145145
23850Vícha Jan1977Hradec Králové474948144144
24 - 25825Koreček Richard 1976Nepasický cyklo tým384446128128
24 - 25813Panuš Karel1974KP RaceTeam424145128128
26842Pavel Tomáš1976NICHT RUN404038118118
27816Kopecký Michal1977353740112112
28858Čermák Jan1978S - Sport Hronov5456110110
29843Dušánek Jiří198048489696
30856Kusý Jan1978Poříčí u Litomyšle45489393
31852Makovský Michal1976Hradec Králové38468484
32855Rynd Libor197135367171
33812Flégr David1976CYKLO POKR PARDUBICE35346969
34846Kučera Radek1975Marcipán32366868
35 - 36840Dostál David1979Hradec Králové5005050
35 - 36860Šumpík Stanislav1978CYKLO PROFI GOLD FREN505050
37838Holfeuer Ondřej1973Ada bikers363636
38 - 39857Andrýs Zdeněk1978ENVICONS333333
38 - 39833Dražek Tomáš1975REDPOINT TEAM333333
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1824Nosek Ruda 1970VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 8080727267371371
2837Gabriel Aleš1965Týniště nad Orlicí6363676772332332
3814Benda Pavel 1968ExpressTufo Team Kolín6772636360325325
4836Dvořák Petr1968PCK Louda72808080312312
5810Lederer Vladimír1962Cyklo RD Pardubice6067606058305305
6801Skalický Michael1968KS Pardubice5656545454274274
7841Kutnar Jiří1970Třebeš5454525249261261
8828Stohwassr Richard1955JK-cyklo4949484946241241
9844Aur Zdeněk1953VK Slavia HK52505045197197
10839Kolakovský Robert1969Rock Machine Cyklomax505047047194194
11854Koblasa Jiří1965Carla,kupkolo.cz585852168168
12809Holeček Milan1966Team Delfin Lhota pod Libčany565650162162
13849Kubrycht Miloš1967Rock Machine Cyklomax5248100100
14845Žáček Pavel1967Hradec Králové49489797
15859Míl Jiří1966MONDRAKER Racing Team636363
16829Holman Leoš1970HOKL CLUB606060
17 - 18827Kalojíros Tondáno1968TeG cycling585858
17 - 18848Chutný Jaroslav1961Velocentum Hradec Králové585858
19862Lédr Martin1970Hradec Králové565656
20861Červinka Zdeněk1964BIKE STARS000
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11012Písař Martin1984Team Cyklotrener7272808080384384
21031Kovařík Radovan1985Humbuk team6063636367316316
31034Novotný Pavel1981BK Vysoká nad Labem67726772278278
41013Kahl Václav1985Rozběháme Hradec Králové63676760257257
51001Lněnička Jan1994Rozběháme Hradec Králové58605863239239
61043Stohwasser Petr198260565458228228
71016Lindr Lukáš 19958080160160
81062Grátz Ondřej1984Ústí n. Orlicí5056106106
91059Šplíchal Martin2000HSK Cycling team727272
101068Markovič Lukáš1989HK VYKING.CZ606060
111054Ondráček Petr1981KVS Olomouc585858
12 - 131058Šplíchal Jiří2005HSK Cycling team565656
12 - 131005Pavlovec Ondrej1984565656
141000Viznar Ondřej1992525252
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11017Randa Drahomír 1974Stěžery8080808080400400
21030Horák Michal1975COLAS CZ, a.s.5863565863298298
31008Doucha Jiří1971Hvězda Pardubice72727272288288
41014Lán Filip 1980OK Slavia Hradec Králové63606767257257
51011Krátký Josef1965BezvaBěh.cz5249484858255255
61003Vejběra Jan1966Night RUN team60525863233233
71039Vychopeň Tomáš1968Gags Bělečko50494960208208
81036Tomáš Zdeněk1971Triatlon Býšť676372202202
91047Lamich Bořivoj1974RUN FOR LIFE Zábědov605456170170
101042Raim Ladislav1964FUBO team6767134134
111027Hamáček Roman1977HSK Cycling team5658114114
12 - 131038Mlateček Jiří19675652108108
12 - 131032Palij Lubomír1966Hradec Králové5454108108
141050Sejkora Martin1974Hradec Králové5050100100
151060Rautenkranc Miroslav1964SK Donocykl606060
161069Střelka Valdemar1971Hradec Králové565656
171061Němec Miloš1974545454
181064Tojnak Pavel1973Divec525252
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11020Nováková Barbora 1983Sokol Kunvald8080808080400400
21025Brokešová Lucie1985STS Chvojkovice-Brod6767636360320320
31035Šimáková Klára1983Hradec Králové6363606063309309
41026Sabovová Michaela1986Pardubice72676772278278
51029Pánková Aneta 1992Náchod5856565056276276
61021Antropiusoá Daniela1982aliveonthemoon.com60585852228228
71046Bezdíčková Jana2003Hvězda Pardubice727272216216
81044Siglerová Nikola199354504754205205
91018Rolečková Nikola1992545858170170
101066Eliášová Sabina1998Ski team Česká Třebová5467121121
111041Marečková Dana1981Hradec Králové 6056116116
121051Novotná Jitka19855449103103
131028Doležalová Apolenka1982Slavia Hadec Králové565656
141053Lasková Zuzana1986SRTGHK525252
151063Hrubá Ivana1983484848
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11037Čechová Iva1975Hradec Králové80808080320320
21002Kalinová Dita1972Kočky+6760586367315315
31015Vejběrová Eva1976Night RUN team72727272288288
41033Štemmerová Pavlína1976Hradec Králové5654525863283283
51007Nováková Radka1971Kočky+63676772269269
61045Palánová Alice1970Hradec Králové 525456162162
71009Beránková Eva1971Kočky+545054158158
81065Eliášová Petra1974Vysoké Mýto6780147147
91040Langová Majka1973Gags Bělečko6363126126
101049Fedrová Šárka1977Hradec Králové 5660116116
111010Píšová Věra1975Kočky +5856114114
12 - 131052Pernetová Jitka1974Nový Bydžov606060
12 - 131022Dostálová Zlata1979DosMrk team606060
141048Čadilová Lenka1980585858
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11208Lakatošová Daniela1994Musher klub Trenčín 7280727272368368
21200Bezoušková Gabriela199080808080320320
31212Smolíková Alena 1986M.C. Metuje6060606058298298
41204Kvasničková Zuzana1990Chodousy canicross5663635460296296
51202Matušková Jana19735858565656284284
61206Hlisníková Gabriela1972Czech Black Gang5456545252268268
7 - 81223Kučerová Iveta1985Vlajem za psem676367197197
7 - 81201Haisová Beáta1994676763197197
91203Matušková Karolína1992Rozběháme Pardubice5054104104
101218Litterová Tereza1978Golčův Jeníkov727272
111207Vočadlová Tereza1995MK Tlapky v tahu676767
121209Zábranská Kristýna 1998MK Tlapky v tahu636363
13 - 141224Hovorková Simona1984Holohlavy585858
13 - 141226Lorenc Linda1984585858
151219Tůmová Kateřina1982Gitigaro team545454
16 - 171221Doubková Monika 1998525252
16 - 171216Adámková Bára2003MC Metuje525252
181213Machková Nikola1998505050
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11210Hozák Kamil1979PSA6363587267323323
21220Císař Martin1990808080240240
31211Kvasnička Michal1981qasna&adar727272216216
41214Klusoň Oldřich1980Dannyho smečka806763210210
51225Hora Ondřej1992Mushing club Český ráj7280152152
61205Brzák Milan1973Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou6760127127
71217Peške Pavel1965MK Hlinsko6056116116
81222Šulc Jakub1991676767
91228Hanč Jaroslav1957636363