podklad NHP foto
  • 1.6.2021
  • 15.6.2021
  • 29.6.2021
  • 13.7.2021
  • 27.7.2021
  • 10.8.2021
  • 24.8.2021
  • 7.9.2021

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Partneři a sponzoři Hradeckého Poháru

Na této stránce blíže představujeme partnery a sponzory Hradeckého Poháru, díky nimž se může celá akce uskutečnit v takovém rozsahu i v takových atraktivních lokalitách a od nichž získáte zajímavé ceny za své sportovní výsledky. Všem partnerům a sponzorům děkujeme za spolupráci!

Rock Machine - Cyklo MAX

Rock Machine - Cyklo MAX logo

Firma CYKLOMAX spol. s.r.o. vznikla v roce 1993. Patříme mezi největší velkoobchody s velomateriálem v České republice. K dnešnímu dni spolupracujeme s více jak dvěma sty maloobchodními partnery.

V portfoliu značek naleznete světově známé cyklistické značky jako ROCK MACHINE, SIGMA GERMANY, SMART, KENDA, RAVX DESIGN, OWLEYE, ZIXTRO nebo MACH1 a další. Spolupracujeme s velkoobchodními partnery v Německu, Holandsku, Itálii, Slovensku a Polsku. V roce 2011 jsme spustili nové B2B.

Statutární město Hradec Králové

Statutární město Hradec Králové logo

Statutární město Hradec Králové přirozená krajská metropole, se nachází pouhých sto kilometrů východně od Prahy. Statisícové město plné zeleně leží na soutoku řek Labe a Orlice. Bohatá historie města sahá hluboko do minulosti. Dokládá to první dochovaná písemná zmínka z roku 1225. Ve středověku byl Hradec Králové věnným městem českých královen, zalíbení v něm nalezly především Eliška Rejčka a Eliška Pomořanská. Od 14. století se stalo město s kompaktním renesančním historickým jádrem přirozeným, vojensky a politicky vlivným centrem regionu s vysokou úrovní vzdělanosti a kultury. Hradec Králové je také významným sportovním střediskem s plaveckým bazénem, městskými lázněmi, krytou halou zimního stadionu, fotbalovými stadiony, koupalištěm i přírodními písníky v okolí a celou řadou dalších sportovišť. Pevně věříme, že se mezi sportovní tradice města zařadí i náš Hradecký Pohár.

Městské lesy Hradec Králové a.s.

Městské lesy Hradec Králové a.s. logo

Společnost Městské lesy Hradec Králové a.s. spravuje lesy navazující bezprostředně na historické i novodobě se rozvíjející stotisícové město při jeho jižní a východní hranici a jsou dostupné na mnoha místech i z městské hromadné dopravy. Když se do nich vydáte za odpočinkem, nebo i za poznáním, čekají vás rozsáhlé borové porosty vonící pryskyřicí, trvale ozeleněné v celém profilu různě vysokými smrky a borovicemi vejmutovkami. Podle ročních období měnící se barvy listí a bizarní tvary listnatých stromů, především dubů, buků a bříz, doplní vaše estetické vjemy při pobytu v hradeckých lesích v kterékoli části roku. Městské lesy lze dobře využít ke všem běžným druhům činnosti jako jsou turistika, cyklistika, jízda na koni, pěší procházky i běžecké sporty všech traťových délek.

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ logo

Jak KrálovéHradecký kraj pečuje o sportovní vyžití svých občanů?

- Základní náplň oddělení primárního a zájmového vzdělávání v oblasti volnočasových aktivit, sportu a soutěží

- Rozvoj zájmových aktivit občanů, zejména dětí a mládeže včetně tělovýchovy a sportu v územní působnosti kraje.

- Zpracovávání návrhů koncepcí a strategických materiálů v oblasti volnočasových aktivit, tělovýchovy a sportu.

- Podpora veřejně prospěšných projektů v oblasti volného času, tělovýchovy a sportu.

- Organizace soutěží a přehlídek, práce s talentovanou mládeží.

- Spolupráce s organizátory zájmových aktivit, zejména pro děti a mládež ve volném čase, tělovýchově a sportu, podpora činnosti, mobility a participace mladých lidí na veřejném životě.

Porsche Hradec Králové

Porsche Hradec Králové logo

Porsche Hradec Králové je jedna z provozoven skupiny Porsche Inter Auto CZ v České republice. Areál se rozkládá na celkové ploše 9 077 m². Porsche Hradec Králové je autorizovaný prodejce vozů Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Cílem Porsche Hradec Králové je nabídnout zákazníkům kompletní a kvalitní servisní služby pro vozy značek Volkwagen, Škoda, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy.

Návštěvníci mohou v příjemném moderním prostředí autosalonu využít kromě samotného nákupu a servisu vozů, také mnoho doplňkových služeb, jako je například prodej a výkup ojetých vozů pod značkou auto - plus, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, mycí linku, odtahovou službu 24 hodin denně, kavárnu a mnoho další.

AUTOMAX Hradec Králové

AUTOMAX Hradec Králové logo

AUTOMAX působí jako velkoobchodní, maloobchodní firma s autodoplňky a autokosmetikou na našem trhu od roku 1992. Od samého začátku se zabýváme dovozem a následnou distribucí výrobků téměř po celé České republice.

V současné době se firma soustřeďuje ve své činnosti především na servis a dodávky zboží. Rozvážejí čtyři obchodní zástupci a počet spokojených obchodních partnerů stále přibývá.

Snahou naší firmy je umožnit našim zákazníkům neustálý přehled o novém sortimentu a poskytovat kompletní a rychlý servis.

CK Cyklotur Hradec Králové

CK Cyklotur Hradec Králové logo

Cestovní kancelář Cyklotur již 15. sezonu nabízí svým klientům cyklistické, relaxační a poznávací zájezdy v Evropě i v České republice.

Cyklistické zájezdy jsou pohodové, vhodné pro všechny věkové kategorie. Ubytování je vždy „pod střechou“ (hotely, penziony bungalovy…).

Dále v nabídce najdete cyklorelaxační zájezdy, které kombinují aktivní odpočinek - cyklistiku a relaxaci v kvalitních hotelech s wellness zónou.

Každoročně CK připravuje také adventní zájezdy a zájezdy pro skupiny a školy.

Hradecký půlmaraton

Hradecký půlmaraton logo

11.10.2015 Hradecký půlmaraton a Maraton Hradec Králové

Největší sportovní událost východních Čech. 3000 běžců na tratích 5km, 10km, půlmaratonu a maratonu. Vítěz ankety „Nejlepší závod v ČR v hlavní běžecké sezoně 2014“ (behej.com). Závody dvojic, štafety, firemní štafety, dětské běhy, doprovodný program, sportovní den pro celou rodinu.

Organizuje o.s. SportVisio, pořadatel sportovních akcí pro širokou veřejnost a sportovních kempů pro děti.

SMT Creatoys s.r.o.

SMT Creatoys s.r.o. logo

Již od roku 1997 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem výtvarných hraček. Dovážíme výrobky, které podporují zručnost dětí a schopnost samostatně tvořit. Naším cílem je nabízet tvořivé výrobky pro děti a dospělé, kteří mají chuť něco vyrábět. Většina výrobků jsou kompletní sady, ve kterých naleznete vše, co při tvorbě budete potřebovat.

Triocolor s.r.o.

Triocolor s.r.o. logo

Prodejní a míchací centrum nátěrových hmot, lazur, laků, fasádních barev a omítek.

Natónujeme Vám malířské, vodou ředitelné, syntetické a lazurové barvy na míchacím poloautomatu. K dispozici je přes 100 000 barevných odstínů (vzorník NCS 2 (Natural Colour System 2. generace), RAL, BS, Eurotrend…).Na naší pobočce v Hradci Králové Vám natónujeme výrobky od firmy Primalex, Mistral, Jupol, a Johnstones.

Dodáme Vám také kompletní fasádní systém od tepelně izolačních desek, přes kotvící materiál až po probarvenou strukturální omítku. Vybrat si můžete ze široké škály systémů a barev firem Weber, Baumit a Mistral.

V prodejně také zakoupíte malířské a drobné zednické nářadí. Lepidla na obklady, beton, nivelační stěrku, maltu a další sortiment od firmy Weber….atd

Namícháme Vám také širokou škálu autolaků do sprejů.

Triocolor s.r.o.

Brněnská 154

50008 Hradec Králové

www.triocolor.cz