Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 85 | Vondra Jan | 2011 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:04:55 | 80 |
2 | 65 | Benda Stanislav | 2012 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:05:01 | 72 |
3 | 26 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:05:10 | 67 |
4 | 34 | Kopecký Jan | 2011 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:05:12 | 63 |
5 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:05:50 | 60 |
6 | 74 | Sitta Hugo | 2011 | Planet Volitans | 00:06:06 | 58 |
7 | 83 | Buchal Petr | 2011 | Dolní Újezd | 00:06:07 | 56 |
8 | 15 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:07:01 | 54 |
9 | 75 | Sitta Bruno | 2013 | Planet Volitans | 00:07:03 | 52 |
10 | 7 | Brzak Marin | 2011 | 00:07:11 | 50 | |
11 | 66 | Pešek Tomáš | 2012 | Hradec Králové | 00:07:44 | 49 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 16 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:06:28 | 80 |
2 | 22 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:47 | 72 |
3 | 49 | Dreslerová Ema | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:07:05 | 67 |
4 | 61 | Krejčíková Veronika | 2012 | Hradec Králové | 00:07:09 | 63 |
5 | 55 | Hovorková Eliška | 2011 | 00:07:10 | 60 | |
6 | 80 | Tuzarová Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:07:57 | 58 |
7 | 63 | Pavlovcová Barbora | 2012 | Kukleny | 00:08:39 | 56 |
8 | 86 | Vondrová Michala | 2013 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:09:10 | 54 |
9 | 59 | Kašparová Adéla | 2013 | 00:09:39 | 52 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 29 | Kovář Melichar | 2009 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:40 | 80 |
2 | 87 | Panuš Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:05:50 | 72 |
3 | 3 | Jakubec Milan | 2010 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:17 | 67 |
4 | 69 | Holan Matěj | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:33 | 63 |
5 | 17 | Kaska Štěpán | 2009 | Hradecký Spinning klub | 00:06:38 | 60 |
6 | 18 | Kaska Šimon | 2009 | Hradecký Spinning klub | 00:06:50 | 58 |
7 | 12 | Král Václav | 2009 | 00:06:51 | 56 | |
8 | 50 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:08:05 | 54 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 28 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:05:51 | 80 |
2 | 70 | Holanová Anežka | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:09 | 72 |
3 | 6 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:40 | 67 |
4 | 32 | Jakubcová Ella | 2009 | GAINT PITRS BIKES | 00:08:00 | 63 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 172 | Frencl Dominik | 2007 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:09 | 80 |
2 | 156 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:10 | 72 |
3 | 176 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holie | 00:06:12 | 67 |
4 | 173 | Frencl Patrik | 2008 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:21 | 63 |
5 | 166 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:23 | 60 |
6 | 158 | Hendrich Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:06:53 | 58 |
7 | 159 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:55 | 56 |
8 | 189 | Papoušek Adam | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:56 | 54 |
9 | 153 | Chvojka Filip | 2007 | GHOST junior team | 00:06:57 | 52 |
10 | 155 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:07:40 | 50 |
11 | 163 | Pachta Šimon | 2008 | 00:07:42 | 49 | |
12 | 171 | Macháček Tomáš | 2008 | HO Stěžery | 00:07:48 | 48 |
13 | 164 | Pachta Štěpán | 2008 | 00:07:55 | 47 | |
14 | 183 | Růžička Adam | 2007 | Farma Růžička | 00:08:14 | 46 |
15 | 186 | Buchal Tomáš | 2008 | Dolní Újezd | 00:08:37 | 45 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 170 | Krátká Zuzka | 2008 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:06:54 | 80 |
2 | 161 | Lhotáková Adéla | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:58 | 72 |
3 | 199 | Tuzarová Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:07:11 | 67 |
4 | 157 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:07:41 | 63 |
5 | 151 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:11:27 | 60 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 162 | Lhoták Václav | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:11:33 | 80 |
2 | 202 | Hojka Fanda | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:11:34 | 72 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 160 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:14 | 80 |
2 | 168 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:13:29 | 72 |
3 | 177 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:59 | 67 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 305 | Coufal Tomáš | 2001 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:40:03 | 80 |
2 | 315 | Šimek Jakub | 2001 | Horní Jelení | 00:41:15 | 72 |
3 | 302 | Jaroš Václav | 2000 | Elkov Author Junior team | 00:42:03 | 67 |
4 | 306 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:42:07 | 63 |
5 | 301 | Pinkas Daniel | 2001 | Cyklo-ski klub Polička | 00:43:33 | 60 |
6 | 320 | Růžička Jakub | 2000 | Cyklo Bendl | 00:43:39 | 58 |
7 | 303 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:46:48 | 56 |
8 | 313 | Makovský Matyáš | 2003 | Hradec Králové | 00:49:21 | 54 |
9 | 308 | Horáček Čestmír | 2003 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:53:47 | 52 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 304 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:46:56 | 80 |
2 | 309 | Hanušová Natálie | 2000 | Gian Pitrs bikes | 00:58:23 | 72 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 410 | Antropiusová Daniela | 1982 | Planet Volitans | 00:49:49 | 80 |
2 | 407 | Štěpánovská Eva | 1994 | POLANSKÝ BIKE AND RUN | 00:55:00 | 72 |
3 | 415 | Panušová Petra | 1975 | SYMBIO + | 00:58:37 | 67 |
4 | 405 | Kubanová Kateřina | 1984 | 01:03:18 | 63 | |
5 | 401 | Hendrychová Vlaďka | 1976 | BIKE FREAKS Holice | 01:09:10 | 60 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 501 | Šťastný Roman | 1979 | Rock Machine-Cyklomax | 00:56:39 | 80 |
2 | 500 | Brendl Tomáš | 1986 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:58:25 | 72 |
3 | 507 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:58:26 | 67 |
4 | 549 | Kulhavý Tomáš | 1988 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:58:27 | 63 |
5 | 551 | Vaněk Vladimír | 1983 | HSK cycling team | 00:58:30 | 60 |
6 | 548 | Hruška Petr | 1986 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:58:41 | 58 |
7 | 580 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 01:00:08 | 56 |
8 | 521 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký Spinning klub | 01:00:59 | 54 |
9 | 518 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.cz | 01:01:03 | 52 |
10 | 532 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 01:01:13 | 50 |
11 | 531 | Kuban Michal | 1985 | 01:01:27 | 49 | |
12 | 504 | Jakubec Milan | 1981 | GIANT Pítrs Bikes | 01:01:33 | 48 |
13 | 543 | Dresler Lukáš | 1979 | Cyklistika Střezetice | 01:02:04 | 47 |
14 | 522 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:02:16 | 46 |
15 | 585 | Rybín Ondřej | 1993 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | 01:03:49 | 45 |
16 | 514 | Vtípil Radek | 1983 | GHOST Team | 01:04:28 | 44 |
17 | 517 | Šváb Jan | 1991 | Greyhound Racing Team | 01:04:34 | 43 |
18 | 530 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 01:05:22 | 42 |
19 | 519 | Macháček Jiří | 1979 | 01:05:43 | 41 | |
20 | 536 | Kovařík Libor | 1981 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:06:59 | 40 |
21 | 526 | Novák Richard | 1979 | BIKEPART.CZ | 01:08:31 | 39 |
22 | 506 | Horák Jiří | 1989 | GIANT Pítrs Bikes | 01:08:36 | 38 |
23 | 589 | Velík Petr | 1981 | HSK cycling team | 01:11:53 | 37 |
24 | 564 | Bartoš Jan | 1981 | Hradec Králové | 01:13:32 | 36 |
25 | 587 | Kostkan Vojtěch | 1991 | Kola Chaloupka HK | 01:15:22 | 35 |
26 | 511 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:20:39 | 34 |
27 | 509 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:22:16 | 33 | |
28 | 588 | Němec Michal | 1985 | DNF | 0 | |
29 | 520 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 816 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:39:55 | 80 |
2 | 830 | Kopecký Lukáš | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:40:13 | 72 |
3 | 818 | Nagy Petr | 1978 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:40:46 | 67 |
4 | 811 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:42:06 | 63 |
5 | 833 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:42:49 | 60 |
6 | 813 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:44:19 | 58 |
7 | 828 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:45:43 | 56 |
8 | 861 | Panuš Karel | 1974 | Symbio+ CE Energy | 00:46:50 | 54 |
9 | 812 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:46:53 | 52 |
10 | 803 | Hendrich Daniel | 1973 | 00:47:23 | 50 | |
11 | 850 | Sitta Josef | 1973 | Planet Volitans | 00:47:46 | 49 |
12 | 807 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:48:01 | 48 |
13 | 852 | Buriánek Miroslav | 1973 | EuroPainClinics | 00:49:24 | 47 |
14 | 802 | Zmek Jaroslav | 1975 | Parubice-Dubina | 00:51:26 | 46 |
15 | 840 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:52:33 | 45 |
16 | 857 | Andrýs Zdeněk | 1978 | ENVICONS | 00:54:36 | 44 |
17 | 862 | Makovský David | 1974 | 00:56:12 | 43 | |
18 | 809 | Krátký Martin | 1977 | V6 BIKE FREAKS Holice | DNF | 0 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 824 | Svatoš Vladimír | 1963 | AUTOMAX HK | 00:44:53 | 80 |
2 | 843 | Benda Pavel | 1968 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:44:54 | 72 |
3 | 837 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:46:31 | 67 |
4 | 845 | Lehký Milan | 1966 | Cyklo Bendl | 00:47:25 | 63 |
5 | 831 | Skalický Michael | 1967 | KS Padubice | 00:47:30 | 60 |
6 | 817 | Cinek Petr | 1962 | DNF | 0 | |
7 | 829 | Hodoval Petr | 1967 | OLFIN TU | DNF | 0 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1039 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:30:40 | 80 |
2 | 1026 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:30:51 | 72 |
3 | 1052 | Simon Martin | 1980 | Jaroměř | 00:31:10 | 67 |
4 | 1027 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:31:27 | 63 | |
5 | 1071 | Mynář Marian | 1988 | Dex team | 00:34:41 | 60 |
6 | 1076 | Lán Jakub | 1986 | 00:35:10 | 58 | |
7 | 1072 | Turek Zdeněk | 1979 | Dex team | 00:36:16 | 56 |
8 | 1042 | Pleskač Jan | 1980 | Pohřebačka | 00:39:33 | 54 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1009 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:29:49 | 80 |
2 | 1002 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:32:01 | 72 |
3 | 1049 | Jakeš Josef | 1965 | SK OB Týniště nad Orlicí | 00:32:25 | 67 |
4 | 1017 | Trávníček Marek | 1976 | 00:32:33 | 63 | |
5 | 1075 | Pavel Jiří | 1977 | Sovětice | 00:36:41 | 60 |
6 | 1044 | Čáp Bohuslav | 1951 | Orel Hradec Králové | 00:39:50 | 58 |
7 | 1010 | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice | 00:49:38 | 56 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1024 | Solánská Jana | 1985 | TJ MARATONSTAV Úpice | 00:36:10 | 80 |
2 | 1019 | Marečková Dana | 1981 | Hradec Králové | 00:37:41 | 72 |
3 | 1020 | Hlaváčová Lucia | 1982 | Hradec Králové | 00:40:39 | 67 |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1064 | Metelková Táňa | 1972 | TJ Sokol Hradec Králové | 00:29:53 | 80 |
2 | 1048 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:39:09 | 72 |
3 | 1062 | Vinšálková Tereza | 1978 | Liberec | 00:40:57 | 67 |
4 | 1007 | Píšová Věra | 1975 | Hradec Králové | 00:44:46 | 63 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1230 | Pětíková Diana | 1991 | BARTH Run | 00:14:12 | 80 |
2 | 1220 | Kubelková Eva | 1978 | Rungo pro ženy | 00:15:22 | 72 |
3 | 1225 | Hronová Markéta | 1990 | Atletika CR | 00:15:53 | 67 |
4 | 1228 | Smolíková Alena | 1986 | Jaroměř | 00:16:01 | 63 |
5 | 1222 | Hovorková Simona | 1984 | 00:16:27 | 60 | |
6 | 1215 | Jičínská Natálie | 1996 | 00:17:53 | 58 | |
7 | 1209 | Fröhlichová Niki | 1990 | Doggy bear | 00:18:36 | 56 |
8 | 1221 | Brndiarová Justýna | 1996 | Bert a Justý | 00:19:32 | 54 |
9 | 1213 | Hlisníková Gabriela | 1972 | 00:19:36 | 52 | |
10 | 1214 | Škvrnová Adéla | 1998 | Brigitte | 00:22:07 | 50 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1224 | Rinn Jakub | 1987 | MC Český ráj | 00:11:43 | 80 |
2 | 1226 | Havran Jan | 1993 | ISCAREX Česká Třebová | 00:13:15 | 72 |
3 | 1219 | Koďous Leoš | 1974 | Leoš a Egar | 00:13:21 | 67 |
4 | 1235 | Maixner Martin | 1989 | Dlouhá Třebová | 00:14:30 | 63 |
5 | 1201 | Brzak Milan | 1973 | 00:14:50 | 60 | |
6 | 1234 | Rousek Miloslav | 1987 | MC Metuje | 00:15:58 | 58 |
design a kód: Michal Pavlík