Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 62 | Břeň Štěpán | 2014 | Bikebřeň MTB Team | 00:04:39 | 80 |
2 | 16 | Zajačik Josef | 2015 | 00:05:22 | 72 | |
3 | 60 | Šafařík Vojtěch | 2014 | 00:05:25 | 67 | |
4 | 34 | Dejmek Miloš | 2014 | 00:05:28 | 63 | |
5 | 46 | Pilnáček Matyáš | 2014 | HSK cycling team | 00:05:40 | 60 |
6 | 49 | Vondrouš Adam | 2015 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:05:41 | 58 |
7 | 10 | Kučera Sebastian | 2015 | 00:05:42 | 56 | |
8 | 65 | Sodomka Vojtěch | 2014 | 00:05:43 | 54 | |
9 | 12 | Vaniš Patrik | 2015 | Sezemie | 00:05:44 | 52 |
10 | 17 | Vik Oliver | 2014 | 00:05:51 | 50 | |
11 | 14 | Filipi Tobias | 2015 | SK Donocykl | 00:05:57 | 49 |
12 | 57 | Markovič Lukáš | 2015 | VyKing.cz | 00:06:02 | 48 |
13 | 13 | Andrejsek Marek | 2014 | ALKON interier | 00:06:04 | 47 |
14 | 48 | Palguta Matěj | 2016 | INDIGO cycling team | 00:07:00 | 46 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 22 | Nosálová Gabriela | 2015 | Žamberk | 00:05:27 | 80 |
2 | 36 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:05:30 | 72 |
3 | 47 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team | 00:05:38 | 67 |
4 | 1 | Hanušová Kristýna | 2014 | GHOST junior team | 00:05:41 | 63 |
5 | 3 | Moravcová Adéla | 2014 | GHOST junior team | 00:06:04 | 60 |
6 | 53 | Jiranová Veronika | 2014 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:06:45 | 58 |
7 | 54 | Dubrovská Tereza | 2015 | 00:07:01 | 56 | |
8 | 5 | Seifertová Marie | 2015 | 00:07:06 | 54 | |
9 | 55 | Velíková Tereza | 2016 | HSK cycling team | 00:08:27 | 52 |
10 | 35 | Dejmková Sára | 2016 | 00:08:28 | 50 | |
11 | 78 | Ptáčková Anna | 2015 | 00:10:06 | 49 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 6 | Benda Stanislav | 2012 | Expres Tufo Team Kolín | 00:05:20 | 80 |
2 | 19 | Trvalec Jakub | 2012 | Hořické Kolonožky | 00:05:41 | 72 |
3 | 38 | Mayer Antoín | 2012 | 00:05:42 | 67 | |
4 | 30 | Roček Maty | 2012 | 00:05:44 | 63 | |
5 | 33 | Horčička Filip | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:45 | 60 |
6 | 18 | Trvalec David | 2012 | Hořické Kolonožky | 00:05:56 | 58 |
7 | 32 | Ryšavý Jonáš | 2013 | Cyklosport Sobotka Dobruška | 00:06:01 | 56 |
8 | 11 | Vaniš Dominik | 2012 | Sezemice | 00:06:08 | 54 |
9 | 4 | Seifert Lukáš | 2013 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:06:09 | 52 |
10 | 41 | Dresler Matyáš | 2012 | BIKE TEAM Střezetice | 00:06:19 | 50 |
11 | 51 | Ptáček Patrik | 2013 | 00:06:43 | 49 | |
12 | 64 | Hornich Martin | 2013 | BAKAKO - Nová Paka | 00:06:46 | 48 |
13 | 83 | Moravík Petr Marek | 2012 | Trimola | 00:07:21 | 47 |
14 | 31 | Hrbek Sebastan | 2012 | Běžecké tréninky on-line | 00:07:26 | 46 |
15 | 44 | Frolík Filip | 2013 | Hradec Králové | 00:07:32 | 45 |
16 | 85 | Dvořák Michal | 2013 | HSK cycling team | 00:08:55 | 44 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 23 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:39 | 80 |
2 | 15 | Zajačiková Lucie | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:07 | 72 |
3 | 7 | Dúcká Edita | 2013 | Hradec Kráové | 00:06:15 | 67 |
4 | 9 | Tuzarová Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:06:16 | 63 |
5 | 27 | Krušinová Andělka | 2013 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:17 | 60 |
6 | 2 | Chvoková Alžběta | 2013 | GHOST junior team | 00:08:11 | 58 |
7 | 84 | Ciková Natálie | 2013 | Rock Machine Cyklomax | 00:08:13 | 56 |
8 | 39 | Rousová Tereza | 2012 | UNIKVO MTB TEAM | 00:08:36 | 54 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 156 | Rous Martin | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:21 | 80 |
2 | 171 | Maivald Matyáš | 2011 | MORAVEC TEAM | 00:06:57 | 72 |
3 | 177 | Špráchal Samuel | 2011 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:07:12 | 67 |
4 | 153 | Kopecký Jan | 2011 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:07:15 | 63 |
5 | 159 | Nedvídek Filip | 2011 | Nedviďata | 00:07:16 | 60 |
6 | 158 | Dúcký Ondřej | 2010 | Hradec Králové | 00:07:17 | 58 |
7 | 200 | Raim Ladislav | 2009 | 00:07:49 | 56 | |
8 | 189 | Tsubera Míša | 2010 | GHOST junior team | 00:09:03 | 54 |
9 | 196 | Tejkl Matěj | 2011 | 00:09:54 | 52 | |
10 | 161 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:10:10 | 50 |
11 | 193 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:10:20 | 49 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 172 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:51 | 80 |
2 | 155 | Mitvalská Barbora | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:07:08 | 72 |
3 | 168 | Trvalcová Valentina | 2009 | Hořické Kolonožky | 00:07:24 | 67 |
4 | 164 | Zajačiková Eliška | 2010 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:27 | 63 |
5 | 192 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:07:28 | 60 |
6 | 194 | Vondroušová Karolína | 2011 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:07:37 | 58 |
7 | 183 | Ročková Denisa | 2010 | 00:07:40 | 56 | |
8 | 185 | Ryšavá Zuzana | 2011 | Cyklosport Sobotka Dobruška | 00:09:01 | 54 |
9 | 199 | Dvořáková Lucie | 2011 | HSK cycling team | 00:11:10 | 52 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 157 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:12:45 | 80 |
2 | 173 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:46 | 72 |
3 | 152 | Chvojka Filip | 2007 | GHOST junior team | 00:13:55 | 67 |
4 | 174 | Papoušek Adam | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:56 | 63 |
5 | 151 | Vejběra Marek | 2008 | GHOST junior team | 00:15:16 | 60 |
6 | 176 | Malíř Hóna | 2008 | GHOST junior team | 00:15:20 | 58 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 180 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:25 | 80 |
2 | 181 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:15:39 | 72 |
3 | 195 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:19:58 | 67 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 314 | Lhoták Václav | 2004 | VELOCOACHCZ | 00:42:11 | 80 |
2 | 301 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:42:12 | 72 |
3 | 308 | Knop Jan | 2006 | 00:50:43 | 67 | |
4 | 319 | Maršálek Adam | 2006 | GHOST Team | 00:53:30 | 63 |
5 | 318 | Březina Denis | 2005 | 00:59:56 | 60 | |
6 | 327 | Půlpán Matěj | 2003 | DNF | 0 | |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 300 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:58:48 | 80 |
2 | 302 | Tuzarová Natali | 2006 | GHOST junior team | 01:04:39 | 72 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Bergerová Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:47:44 | 80 |
2 | 405 | Kudláčková Pavla | 1980 | GHOST Team | 00:58:49 | 72 |
3 | 408 | Ročková Romana | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:06:02 | 67 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 502 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 01:00:06 | 80 |
2 | 504 | Schejbal Josef | 2002 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 01:00:13 | 72 |
3 | 545 | Šťastný Roman | 1982 | Rock Machine Cyklomax | 01:00:14 | 67 |
4 | 528 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | 01:00:15 | 63 |
5 | 510 | Čáp Lukáš | 1982 | HSK cycling team | 01:00:23 | 60 |
6 | 524 | Brendl Tomáš | 1986 | STS Chvojkovice-Brod | 01:00:47 | 58 |
7 | 521 | Ptáček Ondra | 1982 | sobotkasport.cz | 01:01:38 | 56 |
8 | 527 | Petrnoušek Dominik | 1999 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:03:15 | 54 |
9 | 523 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 01:03:17 | 52 |
10 | 519 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:03:18 | 50 |
11 | 511 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 01:03:19 | 49 |
12 | 529 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 01:03:20 | 48 |
13 | 540 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 01:03:25 | 47 |
14 | 544 | Junek Ondřej | 1986 | BIKESTRIKE.COM | 01:06:03 | 46 |
15 | 500 | Coufal Tomáš | 2001 | HSK cycling team | 01:06:06 | 45 |
16 | 515 | Vaněk Vladimir | 1983 | 01:09:44 | 44 | |
17 | 520 | Komberec Aleš | 1982 | Hradecký Spinning klub | 01:09:48 | 43 |
18 | 536 | Dubrovský Lukáš | 1984 | 01:09:57 | 42 | |
19 | 509 | Spilka Kryštof | 1982 | TJ Sokol Maxičky | 01:10:31 | 41 |
20 | 501 | Šípek Michal | 1992 | 01:12:24 | 40 | |
21 | 541 | Michal Martin | 1982 | 01:13:23 | 39 | |
22 | 505 | Buršík David | 1996 | 01:14:17 | 38 | |
23 | 508 | Červinka Filip | 1986 | Hradec Králové | 01:14:27 | 37 |
24 | 546 | Mikula Martin | 1987 | Biatlon Letohrad | 01:15:35 | 36 |
25 | 533 | Chlebek Jakub | 1982 | 01:37:12 | 35 | |
26 | 537 | Douda Ladislav | 1983 | 01:41:46 | 34 | |
27 | 522 | Morávek Roman | 2002 | VELOCOACHCZ | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 801 | Kopecký Lukáš | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:42:28 | 80 |
2 | 805 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:43:12 | 72 |
3 | 811 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:44:27 | 67 |
4 | 818 | Brand Tomáš | 1976 | PCK Louda | 00:44:28 | 63 |
5 | 823 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:44:53 | 60 |
6 | 824 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:45:44 | 58 |
7 | 809 | Šumpík Stanislav | 1978 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:45:53 | 56 |
8 | 822 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team | 00:46:00 | 54 |
9 | 825 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:48:25 | 52 |
10 | 829 | Krátký Martin | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:50:26 | 50 |
11 | 806 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:50:44 | 49 |
12 | 841 | Velík Petr | 1981 | HSK cycling team | 00:50:45 | 48 |
13 | 840 | Modrý Václav | 1981 | HASIČI RAČICE NAD TROTINOU | 00:51:06 | 47 |
14 | 820 | Petr Miloš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 00:51:12 | 46 |
15 | 812 | Knop Lukáš | 1979 | 00:51:56 | 45 | |
16 | 830 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN | 00:52:32 | 44 |
17 | 842 | Kopecký Michal | 1977 | Doldy Team Machov | 00:54:11 | 43 |
18 | 808 | Dudek Michal | 1973 | GHOST Team | 00:57:08 | 42 |
19 | 807 | Vik Pavel | 1981 | DNF | 0 | |
20 | 800 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | DNF | 0 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 804 | Benda Pavel | 1968 | Expres Tufo Team Kolín | 00:46:15 | 80 |
2 | 836 | Roček Martin | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:48:15 | 72 |
3 | 814 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice8c68 | 00:48:47 | 67 |
4 | 834 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:49:08 | 63 | |
5 | 810 | Kubant Pavel | 1971 | 00:50:09 | 60 | |
6 | 826 | Souček Martin | 1970 | Sofat | 00:54:45 | 58 |
7 | 839 | Chudoba Jaroslav | 1965 | 01:03:39 | 56 | |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1024 | Bajer Jan | 2005 | BAKAKO Nová Paka | 00:17:42 | 80 |
2 | 1010 | Lněnička Jan | 1994 | Dvůr Králové nad Labem | 00:18:45 | 72 |
3 | 1007 | Písař Martin | 1984 | Team Cyklotrener | 00:18:47 | 67 |
4 | 1027 | Schirlo Daniel | 1987 | 00:20:57 | 63 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1012 | Randa Drahomír | 1974 | běžecké tréninky on line | 00:16:09 | 80 |
2 | 1015 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:19:12 | 72 |
3 | 1011 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:20:10 | 67 |
4 | 1000 | Vejběra Jan | 1966 | Ghost | 00:20:45 | 63 |
5 | 1026 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:21:14 | 60 |
6 | 1009 | Hrbek Tomáš | 1968 | Běžecké tréninky on-line | 00:21:32 | 58 |
7 | 1005 | Ridl Jan | 1974 | 00:22:28 | 56 | |
8 | 1013 | Sejkora Martin | 1974 | 00:26:18 | 54 | |
9 | 1001 | Krátký Josef | 1965 | Bezva Běh | 00:32:17 | 52 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1032 | Bezdíčková Jana | 2003 | Hvězda Pardubice | 00:20:21 | 80 |
2 | 1016 | Sabovová Michaela | 1986 | 00:20:58 | 72 | |
3 | 1014 | Dubrovská Veronika | 1987 | 00:22:52 | 67 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1019 | Čechová Iva | 1975 | 00:22:06 | 80 | |
2 | 1020 | Fedrová Šárka | 1977 | 00:27:59 | 72 | |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1207 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:18:05 | 80 |
2 | 1202 | Kvasničková Zuzana | 1990 | Chodousy canicross | 00:19:54 | 72 |
3 | 1218 | Dušková Zdenka | 1978 | MC Kladno | 00:20:41 | 67 |
4 | 1221 | Žáková Anna | 1988 | TJ Sokol Maxičky | 00:22:14 | 63 |
5 | 1210 | Táborská Petra | 1993 | 00:24:08 | 60 | |
6 | 1201 | Kučerová Iveta | 1985 | Vlajem za psem | DNF | 0 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1200 | Vokrouhlík Michal | 1983 | 00:16:59 | 80 | |
2 | 1205 | Simon Martin | 1980 | HEY LEE! | 00:17:32 | 72 |
3 | 1215 | Hozák Kamil | 1979 | PSA | 00:24:21 | 67 |
4 | 1219 | Hanč Jaroslav | 1957 | 00:26:03 | 63 |
design a kód: Michal Pavlík