Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 62 | Břeň Štěpán | 2014 | Bikebřeň MTB Team | 00:04:52 | 80 |
2 | 20 | Maivald Sebastian | 2014 | MORAVEC TEAM | 00:05:06 | 72 |
3 | 10 | Kučera Sebastian | 2015 | 00:05:23 | 67 | |
4 | 46 | Pilnáček Matyáš | 2014 | HSK cycling team | 00:05:36 | 63 |
5 | 60 | Šafařík Vojtěch | 2014 | 00:05:37 | 60 | |
6 | 49 | Vondrouš Adam | 2015 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:05:38 | 58 |
7 | 17 | Vik Oliver | 2014 | 00:05:43 | 56 | |
8 | 74 | Zvěřina Radim | 2015 | 00:05:44 | 54 | |
9 | 14 | Filipi Tobias | 2015 | SK Donocykl | 00:05:56 | 52 |
10 | 12 | Vaniš Patrik | 2015 | Sezemie | 00:05:58 | 50 |
11 | 71 | Mencák Jiří Max | 2014 | JS Ginabela aneb Statek Za kopcem | 00:06:10 | 49 |
12 | 13 | Andrejsek Marek | 2014 | ALKON interier | 00:06:11 | 48 |
13 | 82 | Dostál Samuel | 2014 | 00:06:12 | 47 | |
14 | 68 | Netolicky Oliver | 2015 | 00:06:32 | 46 | |
15 | 67 | Chýlek Tomáš | 2014 | 00:06:50 | 45 | |
16 | 65 | Sodomka Vojtěch | 2014 | 00:07:17 | 44 | |
17 | 69 | Netolicky Dorien | 2016 | 00:07:20 | 43 | |
18 | 48 | Palguta Matěj | 2016 | INDIGO cycling team | 00:07:22 | 42 |
19 | 81 | Dostál Štěpán | 2016 | 00:07:31 | 41 | |
20 | 79 | Kuban Daniel | 2016 | Moudraker racing team | 00:08:17 | 40 |
21 | 66 | Chýlek Matyáš | 2016 | 00:09:19 | 39 | |
22 | 34 | Dejmek Miloš | 2014 | 00:09:28 | 38 | |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 22 | Nosálová Gabriela | 2015 | Žamberk | 00:05:37 | 80 |
2 | 36 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:05:39 | 72 |
3 | 1 | Hanušová Kristýna | 2014 | GHOST junior team | 00:05:47 | 67 |
4 | 3 | Moravcová Adéla | 2014 | GHOST junior team | 00:05:48 | 63 |
5 | 47 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team | 00:06:20 | 60 |
6 | 53 | Jiranová Veronika | 2014 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:06:49 | 58 |
7 | 54 | Dubrovská Tereza | 2015 | 00:06:59 | 56 | |
8 | 5 | Seifertová Marie | 2015 | 00:07:23 | 54 | |
9 | 35 | Dejmková Sára | 2016 | 00:08:29 | 52 | |
10 | 52 | Rybanská Eva | 2015 | 00:08:31 | 50 | |
11 | 70 | Mergancová Elinka | 2014 | 00:08:33 | 49 | |
12 | 78 | Ptáčková Anna | 2015 | 00:08:58 | 48 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 6 | Benda Stanislav | 2012 | Expres Tufo Team Kolín | 00:05:11 | 80 |
2 | 38 | Mayer Antoín | 2012 | 00:05:29 | 72 | |
3 | 26 | Zejfart Jakub | 2013 | North Bike Club Junior Team | 00:05:32 | 67 |
4 | 19 | Trvalec Jakub | 2012 | Hořické Kolonožky | 00:05:36 | 63 |
5 | 30 | Roček Maty | 2012 | 00:05:37 | 60 | |
6 | 18 | Trvalec David | 2012 | Hořické Kolonožky | 00:05:38 | 58 |
7 | 33 | Horčička Filip | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:44 | 56 |
8 | 32 | Ryšavý Jonáš | 2013 | Cyklosport Sobotka Dobruška | 00:05:45 | 54 |
9 | 11 | Vaniš Dominik | 2012 | Sezemice | 00:05:59 | 52 |
10 | 4 | Seifert Lukáš | 2013 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:06:02 | 50 |
11 | 41 | Dresler Matyáš | 2012 | BIKE TEAM Střezetice | 00:06:13 | 49 |
12 | 51 | Ptáček Patrik | 2013 | 00:06:21 | 48 | |
13 | 64 | Hornich Martin | 2013 | BAKAKO - Nová Paka | 00:06:26 | 47 |
14 | 42 | Gembal Robin | 2013 | GHOST junior team | 00:07:01 | 46 |
15 | 44 | Frolík Filip | 2013 | Hradec Králové | 00:07:11 | 45 |
16 | 31 | Hrbek Sebastan | 2012 | Běžecké tréninky on-line | 00:07:13 | 44 |
17 | 76 | Friedl Jiří | 2012 | 00:07:19 | 43 | |
18 | 25 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:07:22 | 42 |
19 | 77 | Gallát Jan | 2012 | 00:07:26 | 41 | |
20 | 59 | Pejcha Filip | 2012 | 00:07:44 | 40 | |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 23 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:24 | 80 |
2 | 7 | Dúcká Edita | 2013 | Hradec Kráové | 00:06:08 | 72 |
3 | 27 | Krušinová Andělka | 2013 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:09 | 67 |
4 | 9 | Tuzarová Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:06:12 | 63 |
5 | 37 | Dreslerová Emča | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:06:31 | 60 |
6 | 75 | Zvěřinová Nina | 2012 | 00:06:59 | 58 | |
7 | 80 | Čečetková Klára | 2013 | 00:07:42 | 56 | |
8 | 73 | Nosálová Tereza | 2013 | Žamberk | 00:08:09 | 54 |
9 | 39 | Rousová Tereza | 2012 | UNIKVO MTB TEAM | 00:08:10 | 52 |
10 | 2 | Chvoková Alžběta | 2013 | GHOST junior team | 00:08:21 | 50 |
11 | 50 | Vinopalová Anna | 2013 | 00:08:32 | 49 | |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 156 | Rous Martin | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:09 | 80 |
2 | 163 | Douděra Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:19 | 72 |
3 | 171 | Maivald Matyáš | 2011 | MORAVEC TEAM | 00:06:43 | 67 |
4 | 162 | Drábek Nikola | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:45 | 63 |
5 | 175 | Beděrka Matyáš | 2009 | BIKE FREKS Holice | 00:06:46 | 60 |
6 | 169 | Bodlák Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:53 | 58 |
7 | 165 | Karajanis Nikos | 2011 | Niko on bike | 00:07:01 | 56 |
8 | 158 | Dúcký Ondřej | 2010 | Hradec Králové | 00:07:15 | 54 |
9 | 153 | Kopecký Jan | 2011 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:07:22 | 52 |
10 | 160 | Stodola Vojtěch | 2010 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:26 | 50 |
11 | 159 | Nedvídek Filip | 2011 | Nedviďata | 00:07:27 | 49 |
12 | 200 | Raim Ladislav | 2009 | 00:07:39 | 48 | |
13 | 189 | Tsubera Míša | 2010 | GHOST junior team | 00:09:48 | 47 |
14 | 193 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:09:49 | 46 |
15 | 197 | Vinopal Jakub | 2010 | 00:10:07 | 45 | |
16 | 198 | Cik Lukáš | 2010 | Rock Machine Cyklomax | 00:10:08 | 44 |
17 | 161 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:10:41 | 43 |
18 | 196 | Tejkl Matěj | 2011 | 00:10:50 | 42 | |
19 | 150 | Grunt Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:12:47 | 41 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 187 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:06:24 | 80 |
2 | 172 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:43 | 72 |
3 | 168 | Trvalcová Valentina | 2009 | Hořické Kolonožky | 00:07:00 | 67 |
4 | 155 | Mitvalská Barbora | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:07:05 | 63 |
5 | 194 | Vondroušová Karolína | 2011 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:07:18 | 60 |
6 | 192 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:07:27 | 58 |
7 | 183 | Ročková Denisa | 2010 | 00:07:56 | 56 | |
8 | 185 | Ryšavá Zuzana | 2011 | Cyklosport Sobotka Dobruška | 00:09:17 | 54 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 154 | Čermák Kryštof | 2007 | SK Velo Praha | 00:12:27 | 80 |
2 | 178 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:12:28 | 72 |
3 | 173 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:29 | 67 |
4 | 157 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:12:49 | 63 |
5 | 152 | Chvojka Filip | 2007 | GHOST junior team | 00:13:14 | 60 |
6 | 174 | Papoušek Adam | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:53 | 58 |
7 | 151 | Vejběra Marek | 2008 | GHOST junior team | 00:13:55 | 56 |
8 | 176 | Malíř Hóna | 2008 | GHOST junior team | 00:14:40 | 54 |
9 | 190 | Hendrich Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:14:42 | 52 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 180 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:15 | 80 |
2 | 179 | Lehká Lucie | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:13:54 | 72 |
3 | 181 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:14:58 | 67 |
4 | 195 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:17:55 | 63 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 305 | Šumpík Pavel | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:41:06 | 80 |
2 | 316 | Makovský Matyáš | 2003 | VELOCOACHCZ | 00:41:09 | 72 |
3 | 301 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:41:14 | 67 |
4 | 314 | Lhoták Václav | 2004 | VELOCOACHCZ | 00:41:19 | 63 |
5 | 323 | Meier Lukáš | 2004 | GHOST Team | 00:42:27 | 60 |
6 | 327 | Půlpán Matěj | 2003 | 00:45:27 | 58 | |
7 | 303 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:46:04 | 56 |
8 | 315 | Kusý Jan | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:46:51 | 54 |
9 | 319 | Maršálek Adam | 2006 | GHOST Team | 00:51:56 | 52 |
10 | 318 | Březina Denis | 2005 | 00:51:58 | 50 | |
11 | 322 | Vávra Otakar | 2004 | CYCLI.CZ TEAM | DNF | 0 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 326 | Nováková Karla | 2005 | Jaroslav Kulhavý Cycling Team | 00:44:53 | 80 |
2 | 310 | Doležalová Markéta | 2005 | Jaroslav Kulhavý Cycling Team | 00:46:03 | 72 |
3 | 309 | Panušová Anna | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:47:01 | 67 |
4 | 311 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:53:14 | 63 |
5 | 307 | Kudláčková Anna | 2004 | VELOcoach.cz | 00:54:27 | 60 |
6 | 300 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:55:34 | 58 |
7 | 328 | Makovská Františka | 2005 | MAKOVKY | 00:58:13 | 56 |
8 | 304 | Douděrová Kateřina | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | DNF | 0 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Bergerová Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:44:54 | 80 |
2 | 400 | Šípková Michaela | 1992 | 00:50:28 | 72 | |
3 | 407 | Půlpánová Bohdana | 1975 | 00:53:56 | 67 | |
4 | 406 | Víchová Eva | 1982 | 00:56:17 | 63 | |
5 | 405 | Kudláčková Pavla | 1980 | GHOST Team | 00:56:18 | 60 |
6 | 410 | Dvořáková Veronika | 1989 | 01:00:42 | 58 | |
7 | 408 | Ročková Romana | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:01:42 | 56 |
8 | 409 | Danušová Petra | 1975 | 01:03:06 | 54 | |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 502 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:57:29 | 80 |
2 | 500 | Coufal Tomáš | 2001 | HSK cycling team | 00:57:30 | 72 |
3 | 535 | Mokrý Jakub | 1990 | MONDRAKER Racing Team | 00:57:55 | 67 |
4 | 528 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | 00:58:48 | 63 |
5 | 524 | Brendl Tomáš | 1986 | STS Chvojkovice-Brod | 00:58:49 | 60 |
6 | 522 | Morávek Roman | 2002 | VELOCOACHCZ | 00:59:10 | 58 |
7 | 521 | Ptáček Ondra | 1982 | sobotkasport.cz | 00:59:16 | 56 |
8 | 511 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 00:59:21 | 54 |
9 | 529 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 01:00:25 | 52 |
10 | 540 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 01:01:46 | 50 |
11 | 527 | Petrnoušek Dominik | 1999 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:01:51 | 49 |
12 | 519 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:01:52 | 48 |
13 | 523 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 01:02:04 | 47 |
14 | 507 | Kuban Michal | 1985 | MONDRAKER Racing Team | 01:03:14 | 46 |
15 | 534 | Pařízek Vlastimil | 1989 | VELOCOACHCZ | 01:04:13 | 45 |
16 | 542 | Drábek Zdeněk | 1982 | DZ BEX CYCLING TEAM | 01:04:14 | 44 |
17 | 509 | Spilka Kryštof | 1982 | TJ Sokol Maxičky | 01:05:46 | 43 |
18 | 513 | Dresler Lukáš | 1982 | Cyklistika Střezetice | 01:05:52 | 42 |
19 | 517 | Zvěřina Petr | 1982 | 01:05:54 | 41 | |
20 | 543 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 01:07:02 | 40 |
21 | 536 | Dubrovský Lukáš | 1984 | 01:07:06 | 39 | |
22 | 506 | Kučera Jakub | 1991 | 01:08:27 | 38 | |
23 | 514 | Čáslavský Jan | 1988 | FHCT | 01:09:35 | 37 |
24 | 530 | Kočí Jan | 1997 | 01:10:43 | 36 | |
25 | 505 | Buršík David | 1996 | 01:10:44 | 35 | |
26 | 520 | Komberec Aleš | 1982 | Hradecký Spinning klub | 01:10:54 | 34 |
27 | 541 | Michal Martin | 1982 | 01:10:56 | 33 | |
28 | 508 | Červinka Filip | 1986 | Hradec Králové | 01:11:01 | 32 |
29 | 538 | Mikšík Michal | 1987 | 01:21:18 | 31 | |
30 | 531 | Němec Jan | 1994 | GHOST Team | 01:27:28 | 30 |
31 | 537 | Douda Ladislav | 1983 | 01:30:03 | 29 | |
32 | 539 | Berger Tomáš | 1987 | KUPKOLO.cz | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 801 | Kopecký Lukáš | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:41:22 | 80 |
2 | 805 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:41:49 | 72 |
3 | 800 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 00:42:39 | 67 |
4 | 802 | Semerák Roman | 1975 | SK Pod Dubem | 00:42:43 | 63 |
5 | 823 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:42:49 | 60 |
6 | 818 | Brand Tomáš | 1976 | PCK Louda | 00:42:56 | 58 |
7 | 803 | Hájek Tomáš | 1974 | 00:43:02 | 56 | |
8 | 811 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:44:05 | 54 |
9 | 809 | Šumpík Stanislav | 1978 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:44:10 | 52 |
10 | 824 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:44:14 | 50 |
11 | 822 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team | 00:44:15 | 49 |
12 | 821 | Jakubec Milan | 1981 | Pítrs Bikes | 00:44:16 | 48 |
13 | 815 | Karajanis Petr | 1976 | Niko on bike | 00:44:22 | 47 |
14 | 831 | Vícha Jan | 1977 | DEKLI Vítkov | 00:45:08 | 46 |
15 | 833 | Filip Lukáš | 1976 | Czech tri R. team | 00:45:31 | 45 |
16 | 837 | Kusý Jan | 1978 | 00:45:33 | 44 | |
17 | 807 | Vik Pavel | 1981 | 00:46:18 | 43 | |
18 | 825 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:46:37 | 42 |
19 | 816 | Hájek Jiří | 1973 | Bowling Pec | 00:46:43 | 41 |
20 | 820 | Petr Miloš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 00:48:21 | 40 |
21 | 813 | Panuš Karel | 1974 | KP RaceTeam | 00:49:24 | 39 |
22 | 830 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN | 00:49:51 | 38 |
23 | 806 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:50:42 | 37 |
24 | 829 | Krátký Martin | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:51:39 | 36 |
25 | 808 | Dudek Michal | 1973 | GHOST Team | 00:52:37 | 35 |
26 | 832 | Dražek Tomáš | 1975 | 00:53:43 | 34 | |
27 | 835 | Schloger Jan | 1977 | 01:22:48 | 33 | |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 819 | Dvořák Petr | 1968 | HSK cycling team | 00:43:39 | 80 |
2 | 804 | Benda Pavel | 1968 | Expres Tufo Team Kolín | 00:45:30 | 72 |
3 | 814 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice8c68 | 00:45:32 | 67 |
4 | 836 | Roček Martin | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:46:29 | 63 |
5 | 834 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:46:30 | 60 | |
6 | 810 | Kubant Pavel | 1971 | 00:46:53 | 58 | |
7 | 828 | Kutnar Jiří | 1970 | 00:52:55 | 56 | |
8 | 839 | Chudoba Jaroslav | 1965 | 00:58:36 | 54 | |
9 | 827 | Stohwasser Richard | 1955 | JK-Cyklo HK | 00:58:47 | 52 |
10 | 838 | Aur Zdeněk | 1953 | VK Slavia HK | 00:58:49 | 50 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1024 | Bajer Jan | 2005 | BAKAKO Nová Paka | 00:18:17 | 80 |
2 | 1007 | Písař Martin | 1984 | Team Cyklotrener | 00:18:46 | 72 |
3 | 1010 | Lněnička Jan | 1994 | Dvůr Králové nad Labem | 00:18:56 | 67 |
4 | 1027 | Schirlo Daniel | 1987 | 00:20:57 | 63 | |
5 | 1028 | Sudek Michal | 1982 | Koza team | 00:20:59 | 60 |
6 | 1025 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:25:07 | 58 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1012 | Randa Drahomír | 1974 | běžecké tréninky on line | 00:16:25 | 80 |
2 | 1015 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:18:33 | 72 |
3 | 1022 | Tomáš Zdeněk | 1971 | Triatlon Býšť | 00:19:20 | 67 |
4 | 1011 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:20:49 | 63 |
5 | 1000 | Vejběra Jan | 1966 | Ghost | 00:21:29 | 60 |
6 | 1026 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:21:37 | 58 |
7 | 1005 | Ridl Jan | 1974 | 00:23:03 | 56 | |
8 | 1013 | Sejkora Martin | 1974 | 00:26:55 | 54 | |
9 | 1001 | Krátký Josef | 1965 | Bezva Běh | 00:31:54 | 52 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1016 | Sabovová Michaela | 1986 | 00:20:52 | 80 | |
2 | 1021 | Brokešová Lucie | 1985 | 00:22:18 | 72 | |
3 | 1014 | Dubrovská Veronika | 1987 | 00:24:13 | 67 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1006 | Vejběrová Eva | 1976 | GHOST Team | 00:22:12 | 80 |
2 | 1019 | Čechová Iva | 1975 | 00:22:19 | 72 | |
3 | 1008 | Lehká Jana | 1979 | Bájčné ženy v běhu | 00:23:05 | 67 |
4 | 1020 | Fedrová Šárka | 1977 | 00:26:54 | 63 | |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1207 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:17:23 | 80 |
2 | 1217 | Mencáková Petra | 1981 | JS Ginabela aneb Statek Za kopcem | 00:19:54 | 72 |
3 | 1208 | Šubrtová Alena | 1989 | Chodousy canicross | 00:20:32 | 67 |
4 | 1212 | Kašparová Stephanie | 1991 | Musher club Český ráj | 00:20:53 | 63 |
5 | 1218 | Dušková Zdenka | 1978 | MC Kladno | 00:20:56 | 60 |
6 | 1209 | Smolíková Alena | 1986 | MC Metuje | 00:22:26 | 58 |
7 | 1221 | Žáková Anna | 1988 | TJ Sokol Maxičky | 00:22:36 | 56 |
8 | 1202 | Kvasničková Zuzana | 1990 | Chodousy canicross | 00:23:07 | 54 |
9 | 1222 | Kynčlová Pavlína | 1993 | 00:23:29 | 52 | |
10 | 1220 | Páslerová Jana | 1985 | ŽÁBA TEAM | 00:27:22 | 50 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1205 | Simon Martin | 1980 | HEY LEE! | 00:17:37 | 80 |
2 | 1215 | Hozák Kamil | 1979 | PSA | 00:23:58 | 72 |
3 | 1214 | Peške Pavel | 1965 | MK Hlinsko | 00:24:10 | 67 |
4 | 1219 | Hanč Jaroslav | 1957 | 00:27:51 | 63 |
design a kód: Michal Pavlík